Transfery Mieszka potwierdzone! Ci zawodnicy zagrają przy S8

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już jakiś czas temu sygnalizowaliśmy, że Mieszko Gniezno testuje trzech zawodników (więcej TUTAJ >>>). W sobotę trener ekipy z pierwszej stolicy Polski Przemysław Urbaniak potwierdził nam, że będą oni bronili barw Mieszka w II rundzie 3. ligi 2020/21. Do zespołu dołączają Robert Pepliński, Dawid Piskuła i Aleksander Pawlak!

ZOBACZ TAKŻE:   Gniezno ma być miastem 15-minutowym. Rower miejski nie na cały rok [WYWIAD]

Możemy już dzisiaj powiedzieć, że jest z nami Robert Pepliński, Dawid Piskuła i Aleksander Pawlak. To są trzy nazwiska, które na pewno u nas będą grały. Jeszcze finalizujemy jeden transfer, także jeśli chodzi o tego czwartego zawodnika, to mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się wyklaruje. Kilku zawodników odeszło, pokończyły im się kontrakty i w ich miejsce ta ekipa, którą wymieniłem – przekazał trener Urbaniak.

ZOBACZ TAKŻE:   GST wystąpił na mistrzostwach Polski. Kolejny sukces doświadczonej zawodniczki!

Kto konkretnie opuścił Mieszko Gniezno?

Odszedł Jakub Jandy, Kacper Tomaszczak, Benjamin Bednarz i Mikołaj Hajdacz. Jeżeli się nie mylę, to jest to wszystko. Ta czwórka na pewno. Ich nie będziemy mieli w naszych szeregach, ale musimy sobie radzić. Wybrali inną drogę. Życzę im wszystkiego dobrego i dziękuję za współpracę ze mną i za udział w meczach Mieszka. Oby też w zdrowiu wytrwali, bo to jest najważniejsze – spostrzegł szkoleniowiec gnieźnian.

ZOBACZ TAKŻE:   W końcu dobre wieści dot. basenów letnich!

Więcej o Peplińskim, Piskule i Pawlaku przeczytacie w TYM MATERIALE.

Posłuchaj wypowiedzi Przemysława Urbaniaka:


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: