Wiemy, kogo testuje Mieszko Gniezno!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Portal sportzpazurem.pl ustalił, jakich zawodników testuje Mieszko Gniezno. “Namierzyliśmy” personalia trzech piłkarzy, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowań klubu z pierwszej stolicy Polski.

Wśród testowanych przez Mieszko Gniezno znalazł się między innymi 26-letni obrońca Robert Pepliński. Ostatnio grał on w Pogoni Mogilno. Wcześniej bronił też barw m.in. Zjednoczonych Trzemeszno. Pepliński jest wychowankiem gnieźnieńskiego klubu.

ZOBACZ TAKŻE:   Te nazwiska pojawiły się na liście życzeń Startu Gniezno!

Mieszko sprawdza też Dawida Piskułę, syna Krzysztofa Piskuły, który grał w Mieszku Gniezno czy Lechu Poznań. Dawid to pomocnik, ma 21 lat. Ostatnio bronił barw Górnika Konin. Grał także w Huraganie Morąg, Nielbie Wągrowiec, Jarocie Jarocin, Gromie Plewiska czy juniorskim zespole Warty Poznań.

ZOBACZ TAKŻE:   Start Gniezno przeprasza kibiców. Pojawiło się ważne zapewnienie

Z naszych ustaleń wynika, że testowany jest również Aleksander Pawlak, niespełna 21-letni zawodnik Unii Swarzędz. To wychowanek Piasta Kobylnica, występuje na obronie. W latach 2016-2019 przebywał w Łodzi, gdzie reprezentował barwy SMS-u – jednej z najbardziej znanych kuźni talentów w kraju

ZOBACZ TAKŻE:   Timo Lahti szczerze o swojej przyszłości

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: