Meczu w Szczecinie nie będzie. Grinbud KS Gniezno dostaje punkty za darmo!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz Futsal Szczecin – Grinbud KS Gniezno. Z naszych ustaleń wynika, że gospodarze nie byli w stanie przystąpić do tego spotkania ze względu na niewystarczającą liczbę dostępnych zawodników.

Już od rana docierały do nas sygnały, że mecz w Szczecinie może nie dojść do skutku. Teraz mamy już potwierdzenie, że rywalizacji dwóch outsiderów 1. Polskiej Ligi Futsalu nie będzie. Trochę można żałować, bo zapowiadało się na interesujące widowisko.

ZOBACZ TAKŻE:   Trener Stali Gorzów nie wytrzymał. Odpowiada Jabłońskiemu!

Gospodarze nie byli w stanie przystąpić do tego pojedynku, a to oznacza, że na konto Grinbud KS-u Gniezno powędrują trzy punkty z tytułu walkowera. Dzięki temu podopieczni Adama Heliasza podreperują swoją sytuację – przeskoczą z 14. na 13. miejsce i nieco zmniejszą straty do bezpiecznego miejsca.

ZOBACZ TAKŻE:   "Proszę nie doszukiwać się żadnego konfliktu"

Oczywiście oficjalna decyzja ws. walkowera zostanie wydana dopiero przez PZPN. Gnieźnianie stawili się na miejscu i byli gotowi grać, pojawili się też sędziowie i obserwator, ale zabrakło gospodarzy. W takiej sytuacji werdykt może być zatem tylko jeden.

ZOBACZ TAKŻE:   #BabskimOkiem: Philip Hellstroem-Baengs doceniony! [OPINIA]

Co ciekawe, w tym roku Grinbud KS zdobył już 4 “oczka” (remis i walkower), a w tamtym – 5. Całkiem dobry początek roku. Lepiej pewnie smakowałyby punkty wywalczone na parkiecie, ale skoro rywal nie podołał wyzwaniu, to i takie 3 punkty mogą pomóc…


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: