Zdobyli Warszawę i zebrali ogromne pieniądze dla WOŚP!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasi biegacze po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Pobiegli z pierwszej do aktualnej stolicy, a wszystko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiemy już, że dzięki ich zaangażowaniu udało się zdobyć 31 500 złotych! Poniżej kilka słów od gnieźnieńskich biegaczy zaangażowanych w tę jakże szlachetną inicjatywę…

ZOBACZ TAKŻE:   Miejskie dotacje podzielone. 150 tys. zł dla Mieszka Gniezno!

“Siema!

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mimo panującej pandemii udało nam się w tym roku zorganizować Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy i w jego ramach ponownie zbierać środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpiera nas duma, że możemy reprezentować Gniezno, biegnąc przeszło 270 kilometrów do Warszawy i pozdrowić od Was Jurka Owsiaka.

Bardzo nas cieszy przede wszystkim to, że udało nam się zebrać 31.500 złotych na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie, doping i wpłaty do eSkarbonki WOŚP.

Zamierzamy biegać z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej.

pozdrawiamy serdecznie

Henryk, Andrzej, Leszek, Tomek, Maciej, Wasyl, Rafał, Bartek, Ala, Asia, Michał, Tomasz, Maciej, Arleta, Przemek, Marcin, Orzech, Marcin, Asia, Krzysztof, Piotr, Andrzej, Szymon, Michał, Marcin, Radek, Sebastian, Leszek, Janusz, Maciej, Monika, Marta, Paweł, Kuba, Szymon”

ZOBACZ TAKŻE:   WIDEO: Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: