Jakobsen wyjawił cel na sezon 2021. WOW!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Frederik Jakobsen już myśli o sezonie 2021. Duńczyk chciałby zrobić w nim kolejny krok do przodu. Wyznaczył sobie bardzo ambitny cel, który z pewnością będzie istotnym bodźcem do intensywnej pracy.

Wiele osób wierzy w to, że Jakobsen może być niezwykle silnym punktem czerwono-czarnych. Pojawiają się nawet spekulacje, że będzie najlepszym zawodnikiem U-24 w eWinner 1. Lidze. Sam zawodnik mierzy jeszcze wyżej.

ZOBACZ TAKŻE:   WIDEO: Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz

To zawsze miłe, gdy słyszy się takie opinie, jednak to tylko opinie. O wszystkim zadecyduje postawa w trakcie sezonu. W ubiegłym roku też słyszałem różne zdania na temat mojej jazdy. Dla mnie najważniejsze jest to, aby być mocnym i równym punktem drużyny. Oczywiście wierzę w to, że może mi się to udać. Zrobię wszystko, żeby być najlepszym zawodnikiem w lidze. To jest mój cel – powiedział w trakcie rozmowy z klubową telewizją Startu Gniezno.

ZOBACZ TAKŻE:   Miejskie dotacje podzielone. 150 tys. zł dla Mieszka Gniezno!

W sezonie 2020 Jakobsen uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 2,041. Był to 12. wynik w klasyfikacji zawodników startujących na zapleczu PGE Ekstraligi.

ZOBACZ TAKŻE:   MKS PR URBIS Gniezno odpali kolejną bombę?! Ujawniamy nazwisko

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: