Michał Mól: Mamy kilka wzmocnień. To doświadczeni zawodnicy

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałkowy wieczór Mieszko Gniezno wygrał z Wełną Skoki w meczu kontrolnym 4:0. Po tym pojedynku rozmawialiśmy z zawodnikiem ekipy z pierwszej stolicy Polski Michałem Molem.

Jak podsumujesz dzisiejszy sparing?

Z mojej strony i pewnie naszych zawodników wyglądał on bardzo dobrze. Mogę powiedzieć, że moi koledzy zagrali bardzo dobrze. Oczywiście zaliczamy ten sparing na plus. Widać, że jesteśmy bardziej zgrani. Atmosfera w zespole dopisuje. To może świadczyć o tym, że gra w sezonie będzie wyglądała o wiele lepiej niż dotychczas. To jest oczywiście moje zdanie.

ZOBACZ TAKŻE:   Kolejna bomba transferowa KS-u Gniezno!

A jak ogólnie czujesz się w tym zespole?

Bardzo dobrze. Atmosfera jest bardzo dobra. Nie można na nic narzekać. Dogaduję się z każdym, co oczywiście wpływa na grę w meczach i na postawę na treningach.

Powiedzmy też słówko o sytuacji w tabeli, która jest słaba…

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa

Wiadomo, że mogłoby być o wiele lepiej, lecz nie poddajemy się i walczymy do końca. Zobaczymy, jak to będzie. Naszym założeniem będzie wygrać jak najwięcej meczów i zdobyć jak najwięcej punktów.

Oczywiście będziemy grać o jak najwyższe cele. Mamy kilka wzmocnień, co oczywiście nam pomoże – są to doświadczeni zawodnicy, byli gracze tego klubu. Mam nadzieję, że pomogą nam zdobyć jak najwięcej punktów i pokażemy, że stać nas na wiele.

ZOBACZ TAKŻE:   "Gdzieś z tylu głowy mamy to, że jesteśmy silną drużyną i stać nas na wygranie ligi"

Jak oceniasz przebieg przygotowań?

Moim zdaniem przygotowania są na wysokim poziomie. Na pewno będziemy przygotowani jak najlepiej, abyśmy wytrzymywali w meczach przez 90 minut. Mamy też zajęcia z panem Przemysławem Gnatem, który pomaga nam, byśmy nie odbiegali od innych zawodników pod kątem fizycznym.

Proszę docenić nasz wysiłek i wspomóc nas, młodych zawodników, którzy dają z siebie wszystko i walczą dla swojego klubu!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: