To jakiś totalny kosmos. Tyle morsy zebrały dla WOŚP

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Totalne szaleństwo, którego nie przewidzieliśmy” – piszą Królewskie Morsy Gniezno po dzisiejszej akcji na rzecz WOŚP. Do wody weszło w niedzielę 120 osób, a w okolicach plaży miejskiej pojawiło się przeszło 1000 ludzi. To przełożyło się na wynik finansowy dla WOŚP!

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa

“Po 45 minutach pierwsza puszka pełna! Nie mieściły się w niej pieniądze! Zabrakło serduszek 🤯 Ratowaliśmy się tymczasową puszką, do czasu dostarczenia drugiej! Gdy przyjechała druga przesypaliśmy pieniądze do niej i zbieraliśmy dalej! Później szybko do sztabu głównego, aby rozliczyć naszą zbiórkę!” – piszą rozemocjonowane Królewskie Morsy Gniezno. “Nie było idealnie! Ale wyszło cudownie! Pomimo tego, że w tym roku było na plaży skromnie – tylko kąpiel – gnieźnianinie pokazali wielkie serca!” – dodają.

ZOBACZ TAKŻE:   Marek Lisiecki: Myślę, że niedosyt jest. Nie działam na zasadzie obiecanek

“Kochani dzięki Waszym otwartym sercom zebraliśmy 7512,01zł!!! Pamiętaj nadal możesz wesprzeć WOŚP poprzez wpłatę na eSkarbonkę -> https://eskarbonka.wosp.org.pl/c98hkm” – informują morsy.

ZOBACZ TAKŻE:   Pierwszy Polak mistrzem świata w tej kategorii. Do sukcesu przyczynił się gnieźnianin!

“Dziękujemy Wam serdecznie! Dziękujemy, że tak szczodrze wspieracie tę piękną akcję, która nazywa się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i dzięki której tak wiele osób mogło skorzystać z wysokiej jakości opieki medycznej!” – podsumowują na FB.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: