Mateusz Domański: To będzie rok Kevina Fajfera! [KOMENTARZ]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ta zima jest bardzo owocna dla Kevina Fajfera. Śmiało można rzec, że w 2021 rok wszedł z ogromnym przytupem. I coś przeczuwam, że pozostanie na fali i że w trakcie sezonu pokaże plecy niejednemu wyjadaczowi z innych drużyn.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Kevin Fajfer będzie wręcz idealnie przygotowany do sezonu 2021. Jest baza sponsorska, jest sprzęt, są porządni mechanicy i solidne przygotowania kondycyjne. Wydaje się, że jest po prostu wszystko, czego można by zapragnąć.

ZOBACZ TAKŻE:   Mikołaj Czapla zaskoczył! Sprawdź wyniki DMPJ w Gnieźnie

Ostatnio sam Kevin napisał na Facebooku, że “ta zima kompletnie zmieniła jego życie”. Po kilku błyskach w sezonie 2020, które poczynił “z marszu”, zaczęło się nim interesować wiele osób. Pojawili się tacy, którzy zdecydowali się wesprzeć zawodnika pod kątem finansowym. Kevin ma duże wsparcie chociażby od pana Roberta Koniecznego z firmy Budex.

Murem za synem Adama Fajfera stoją też kibice. Tak sobie myślę, że jest to jeden z popularniejszych żużlowców Startu Gniezno. Skąd się to bierze? Sądzę, że wszystko za sprawą podejścia tego gościa. Nie zadziera nosa, jest pokorny i pracowity. Miłośnicy żużla to dostrzegają i potrafią docenić.

ZOBACZ TAKŻE:   Start - Polonia: Philip Hellstroem-Baengs znów w składzie czerwono-czarnych

O Kevinie jest ostatnio głośno. Niektórzy twierdzą, że to niepotrzebne wywieranie presji na zawodniku. Dajcie sobie już spokój z tymi komentarzami. Nie możesz być prawdziwym zawodowcem i nie możesz osiągać sukcesów, jeśli przejmujesz się szumem medialnym wokół swojej osoby. Ja wiem, że Kevina ta niby “presja medialna” nie rusza. Zapewniła mnie jedna z osób z jego otoczenia.

Wiem, że to mimo wszystko typ obarczony pewnym ryzykiem, ale uważam, że to będzie sezon Kevina Fajfera. Myślę, że jest więcej powodów, by w to wierzyć niż wątpić. Czuć, że on sam ma duże nadzieje. Nie po to kontraktuje się eksmechaników gwiazd, by siedzieć na ławie czy być tylko rezerwowym.

ZOBACZ TAKŻE:   Jakie plany na przyszły sezon ma KS Gniezno? Czy będą wzmocnienia? Dowiedz się u nas!

Z niecierpliwością i ogromną nadzieją czekam na start sezonu żużlowego. Głęboko wierzę w to, że Kevin Fajfer zbuduje mocną pozycję i niejednokrotnie będzie cieszyć fanów Startu swoimi widowiskowymi szarżami, a rywale będą oglądać z tyłu jego czyściutki kombinezon.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: