Co z kevlarami Startu Gniezno? Ważna informacja

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice Startu Gniezno z pewnością czekają na moment, w którym klub zaprezentuje kevlary na sezon 2021. Trzeba przyznać, że ostatnio działacze mają wspaniały gust i wybierają bardzo atrakcyjne dla oka projekty. Jak będzie tym razem? Coś już wiemy…

ZOBACZ TAKŻE:   Rafael Wojciechowski zabrał głos po pierwszym treningu!

Chyba wszyscy doskonale pamiętają ten rok, kiedy firma Aforti została sponsorem tytularnym drużyny młodzieżowej Startu Gniezno. Wówczas zdecydowano się na bardzo odważny krok polegający na tym, że juniorzy nie ścigali się w czerwono-czarnych barwach, ale w biało-niebieskich, czyli charakterystycznych dla Aforti.

Kibice przyjęli to w zróżnicowany sposób. Jedni uważali, że to już przesada i barwy klubowe powinny być zachowane, a inni uważali, że takie odejście od klasyki jest całkiem przyjemne dla oka. Inna sprawa, że te biało-niebieskie kevlary prezentowały się naprawdę estetycznie.

ZOBACZ TAKŻE:   Co z Michałem Molem? Nowe informacje

Być może ktoś pomyślał, że skoro tym razem Aforti zostało sponsorem tytularnym pierwszej drużyny, to teraz zespół ligowy będzie jeździć w barwach tej firmy. Wiadomo już, że taki scenariusz nie jest rozważany.

ZOBACZ TAKŻE:   Kamil Urbaniak mistrzem Wielkopolski!

Prezes Aforti pan Klaudiusz Sytek zapewnił w mediach klubowych Startu, że drużyna będzie mieć czerwono-czarne kevlary. Nie będzie zatem powtórki z rozrywki.

Maksymilian Bogdanowicz w biało-niebieskich barwach / fot. Sonia Kaps

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: