Jak będzie brzmieć nazwa Startu Gniezno w sezonie 2021? [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasłuchujemy różnych plotek dotyczących tego, pod jaką nazwą Start Gniezno ścigać się będzie w rozgrywkach eWinner 1. Ligi w sezonie 2021. Co udało nam się wyłapać w tzw. kuluarach?

Do sezonu zostało jeszcze trochę czasu. Obecnie kibice emocjonują się głównie różnymi informacjami pobocznymi. Jedną z ciekawszych kwestii jest to, pod jaką nazwą Start Gniezno będzie jeździć w sezonie 2021.

Od dłuższego czasu pojawia się mnóstwo plotek. Wszystko wskazuje na to, że w rozwój klubu mocno zaangażują się takie firmy jak m.in. Invest House czy Budex, ale nie pojawią się one w nazwie drużyny z pierwszej stolicy Polski.

Pojawiają się głosy, że sponsorem tytularnym Startu Gniezno ma być Aforti lub Sklep Polski. Więcej naszych informatorów skłania się w kierunku tej pierwszej firmy, ale nie mamy stuprocentowej pewności, stąd też prezentujemy Wam te dwa warianty.

Jak będzie brzmieć oficjalna nazwa czerwono-czarnych? Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. Absolutnie przesądzone jest, że nie będzie tak długa i skomplikowana jak w 2020 roku, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ >>>.

Trzymamy rękę na pulsie i wypatrujemy kolejnych wieści z W25!


Informacje zawarte w tym materiale mają charakter plotek. Czekamy na ich weryfikację!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: