Jak będzie brzmieć nazwa Startu Gniezno w sezonie 2021? [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasłuchujemy różnych plotek dotyczących tego, pod jaką nazwą Start Gniezno ścigać się będzie w rozgrywkach eWinner 1. Ligi w sezonie 2021. Co udało nam się wyłapać w tzw. kuluarach?

Do sezonu zostało jeszcze trochę czasu. Obecnie kibice emocjonują się głównie różnymi informacjami pobocznymi. Jedną z ciekawszych kwestii jest to, pod jaką nazwą Start Gniezno będzie jeździć w sezonie 2021.

ZOBACZ TAKŻE:   Z V ligi do... ekstraklasy?!

Od dłuższego czasu pojawia się mnóstwo plotek. Wszystko wskazuje na to, że w rozwój klubu mocno zaangażują się takie firmy jak m.in. Invest House czy Budex, ale nie pojawią się one w nazwie drużyny z pierwszej stolicy Polski.

ZOBACZ TAKŻE:   Start nie będzie pierwszy. Ligowy rywal wyjedzie na tor już we wtorek!

Pojawiają się głosy, że sponsorem tytularnym Startu Gniezno ma być Aforti lub Sklep Polski. Więcej naszych informatorów skłania się w kierunku tej pierwszej firmy, ale nie mamy stuprocentowej pewności, stąd też prezentujemy Wam te dwa warianty.

Jak będzie brzmieć oficjalna nazwa czerwono-czarnych? Tego powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. Absolutnie przesądzone jest, że nie będzie tak długa i skomplikowana jak w 2020 roku, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ >>>.

ZOBACZ TAKŻE:   Dużo żużlowych znaków zapytania

Trzymamy rękę na pulsie i wypatrujemy kolejnych wieści z W25!


Informacje zawarte w tym materiale mają charakter plotek. Czekamy na ich weryfikację!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: