Trzęsienie ziemi w Chorwacji. Jura Pavlic jest bezpieczny!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

We wtorek napłynęły do nas straszliwe wieści z Chorwacji, gdzie doszło do silnego trzęsienia ziemi. Epicentrum wstrząsów znajdowało się około 3 km od miejscowości Petrinja. Czytając te doniesienia, część miłośników żużla zaczęła się niepokoić o Juricę Pavlicia.

ZOBACZ TAKŻE:   Tokio 2020: Wychowanka MKS Gniezno bez awansu do finału na 1500 m [WYNIKI]

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji śmierć poniosło co najmniej siedem osób, w tym 13-latka. Jest też kilkadziesiąt rannych. Władze kraju zapowiedziały już żałobę narodową.

Wstrząsy były odczuwalne również w Wiedniu czy w Budapeszcie, a co za tym idzie – także w Gorican, w którym mieszka Jurica Pavlic.

ZOBACZ TAKŻE:   Hulajnogi elektryczne w Gnieźnie? Prezydent zabrał głos

W moim rejonie było mocno odczuwalne trzęsienie ziemi. 150 km od nas zlokalizowano jego epicentrum. Tam bardzo dużo budynków jest zniszczonych, także nie jest kolorowo. Nawet mówią, że dzisiaj około godz. 13 ma być kolejne trzęsienie. Mam nadzieję, że nie będzie – informował kilka chwil przed 13 Jurica Pavlic.

ZOBACZ TAKŻE:   Nikt nie zasłużył na szóstkę, ale pochwał nie brakuje! [OCENY]

Na szczęście były żużlowiec Startu nie ucierpiał na skutek wstrząsów. Bezpieczni są też jego bliscy. – U nas nic się nie stało. Wszystko jest dobrze – uspokoił.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: