Gniezno ma żużlową perełkę. I tu wcale nie chodzi o zawodnika!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Perełka. Tak można nazwać firmę Mat-Projekt. To największy polski producent wysokiej jakości części i akcesoriów do czarnego sportu. Jej głównym jeźdźcem i testerem jest Oskar Fajfer.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Mat-Projekt to firma Rafała Matkowskiego, który w 2018 roku postanowił wspierać gnieźnieński żużel. Był to impuls do wprowadzenia nowości w jego biznesie. Wcześniej skupiał się głównie na branży automotive.

Odkąd w 2018 roku zaczęliśmy współpracować, rozszerzyliśmy działalność naszej firmy o produkcję części do żużla – mówi Matkowski w rozmowie ze Start TV.

W minionym sezonie z części od Mat-Projekt korzystało kilku zawodników. Tym najważniejszym partnerem firmy Rafała Matkowskiego jest Oskar Fajfer. Był on inspiracją do stworzenia kilku nowych elementów.

Rozbudowany park maszynowy i fakt, że robimy to nie tylko dla biznesu, ale i z pasji do żużla, pozwala produkować części najwyższej jakości. W zeszłym sezonie współpracowaliśmy z kilkoma zawodnikami, ale naszym głównym jeźdźcem i testerem części był Oskar Fajfer. W trakcie sezonu staraliśmy się też wdrożyć kilka jego pomysłów, co zaowocowało tym, że baza naszych części jest w tej chwili chyba największą w Polsce, jeśli chodzi o producentów. Wynosi już ponad 80 pozycji katalogowych – zaznacza właściciel Mat-Projekt.

O współpracy z tą firmą w samych superlatywach wypowiada się Oskar Fajfer.

W dzisiejszych czasach trudno o części dobrej jakości. Tym bardziej polskiego pochodzenia. Większość stawia głównie na Chiny, co nie przenosi się na jakość wykonania. Postanowiłem zatem nawiązać współpracę z firmą Mat-Projekt, dzięki której mogę korzystać z bardzo dobrych części i przede wszystkim polskiego pochodzenia. Mam towar bardzo dobry, blisko, czyli pod nosem – w Gnieźnie. Korzystałem z tych części w tym roku i powiem szczerze, że naprawdę zdają egzamin. Może o tym świadczyć fakt, że nie było żadnych defektów. Firma naprawdę na szóstkę – podsumowuje.

Mat-Projekt bardzo mocno angażuje się w gnieźnieński żużel. Firma Rafała Matkowskiego jest też solidnym partnerem sportzpazurem.pl i magazynu sportowego pitgang.pl #SGLive, za co serdecznie dziękujemy!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: