Nowa infrastruktura nad jeziorem Winiary. „Ale cudo!”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nad jeziorem Winiary pojawiła się nowa infrastruktura. Chodzi o przebieralnię, która została zainstalowana w środę. Postawienie takiego czegoś to inicjatywa radnej Sylwii Przybylskiej.

>>> Dyskutuj, komentuj i bądź na bieżąco. Dołącz do grupy "Sport w Gnieźnie - forum kibiców"

„Jestem morsem i jako kobieta mam trochę trudniej żeby szybko i sprawnie przebrać się po wyjściu z zimnej wody, w dodatku na jeszcze zimniejsze powietrze. Czasu jest bardzo mało żeby nie wychłodzić organizmu. Stąd pomysł aby nad jeziorem stanęła przebieralnia. Myślę, że ucieszą się z tego nie tylko morsujące kobiety. A może dzięki temu dołączy ktoś, kto dotąd był niezdecydowany” – pisze radna Przybylska na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:   Eugeniusz Błaszak: Musisz mieć sporo determinacji, żeby podołać

Do sprawy odniosły się też Królewskie Morsy.

ZOBACZ TAKŻE:   QUIZ: Jak dobrze znasz Mieszko Gniezno?

„W imieniu społeczności morsów z Gniezna dziękujmy Sylwii za inicjatywę! Serdecznie zachęcamy do wzmacniania odporności swojego organizmu przez morsowanie. Cały niezbędny sprzęt masz już w domu. Wystarczy tylko przyjść. Pomożemy Ci zrobić pierwszy krok” – zapewniają.

ZOBACZ TAKŻE:   Oto siódemka wychowanków Startu! Masz inną koncepcję? Podziel się

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z morsowaniem, to wstępne informacje znajdziesz na poniższej stronie http://www.morsygniezno.pl/informacje-o-morsowaniu.

Widać, że zachwyconych przebieralnią na tzw. Łazienkach nie brakuje. „Ale cudo”, „super wiadomość”, „przyda się” – to tylko niektóre komentarze z FB.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: