Nowa infrastruktura nad jeziorem Winiary. “Ale cudo!”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nad jeziorem Winiary pojawiła się nowa infrastruktura. Chodzi o przebieralnię, która została zainstalowana w środę. Postawienie takiego czegoś to inicjatywa radnej Sylwii Przybylskiej.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Jestem morsem i jako kobieta mam trochę trudniej żeby szybko i sprawnie przebrać się po wyjściu z zimnej wody, w dodatku na jeszcze zimniejsze powietrze. Czasu jest bardzo mało żeby nie wychłodzić organizmu. Stąd pomysł aby nad jeziorem stanęła przebieralnia. Myślę, że ucieszą się z tego nie tylko morsujące kobiety. A może dzięki temu dołączy ktoś, kto dotąd był niezdecydowany” – pisze radna Przybylska na Facebooku.

Do sprawy odniosły się też Królewskie Morsy.

“W imieniu społeczności morsów z Gniezna dziękujmy Sylwii za inicjatywę! Serdecznie zachęcamy do wzmacniania odporności swojego organizmu przez morsowanie. Cały niezbędny sprzęt masz już w domu. Wystarczy tylko przyjść. Pomożemy Ci zrobić pierwszy krok” – zapewniają.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z morsowaniem, to wstępne informacje znajdziesz na poniższej stronie http://www.morsygniezno.pl/informacje-o-morsowaniu.

Widać, że zachwyconych przebieralnią na tzw. Łazienkach nie brakuje. “Ale cudo”, “super wiadomość”, “przyda się” – to tylko niektóre komentarze z FB.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 grudnia 2020 o godz. 07:42:58


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: