Szczypiorniak trenuje w nowym miejscu! Jest pomysł na wzmocnienie

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jak dobrze wiadomo, Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno znalazł się w trudnej sytuacji ze względu na ograniczenie klubowi liczby treningów. Wygląda na to, że działaczom udało się znaleźć rozwiązanie.

>>> Dyskutuj, komentuj i bądź na bieżąco. Dołącz do grupy "Sport w Gnieźnie - forum kibiców"

ZOBACZ TAKŻE:   "Car Motor... kurde". Przerosło go pytanie o nazwę Startu [WIDEO]

Już jakiś czas temu podawaliśmy, że liczba treningów Szczypiorniaka Gniezno została ograniczona. „Wilki” ostatnio mogły trenować tylko raz w tygodniu. I to na dodatek w poniedziałek. Tylko taką jednostkę otrzymali od GOSiR-u. Treningi odbywały się przy Sportowej 5.

ZOBACZ TAKŻE:   Dwa złota i dwa srebra. Młodzi pięściarze pokazali klasę!

Działaczom udało się znaleźć rozwiązanie tej niełatwej sytuacji. W czwartek pochwalili się zdjęciem z treningu w Zdziechowie, gdzie nie tak dawno otwarto nową halę.

„Dzięki porozumieniu z Gmina Gniezno, na czele z Panią Wójt Marią Suplicką, możemy trenować na pełnowymiarowej, nowej hali w Zdziechowie” – donosi Szczypiorniak na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:   Nowe wyzwanie dla Artura Walczaka. Czym są zawody w policzowaniu? [WIDEO]

Na opublikowanym przez Szczypiorniaka zdjęciu nie wszystkie twarze są znajome. Szczególną uwagę przykuwa zawodnik w czerwonej koszulce z orłem na piersi i logotypem PGNiG. To potencjalne wzmocnienie naszej drużyny.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: