Szczypiorniak trenuje w nowym miejscu! Jest pomysł na wzmocnienie

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jak dobrze wiadomo, Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno znalazł się w trudnej sytuacji ze względu na ograniczenie klubowi liczby treningów. Wygląda na to, że działaczom udało się znaleźć rozwiązanie.

ZOBACZ TAKŻE:   Rowerowa Stolica Polski. Walczymy o podium! Oto ważne daty dla rowerzystów

Już jakiś czas temu podawaliśmy, że liczba treningów Szczypiorniaka Gniezno została ograniczona. „Wilki” ostatnio mogły trenować tylko raz w tygodniu. I to na dodatek w poniedziałek. Tylko taką jednostkę otrzymali od GOSiR-u. Treningi odbywały się przy Sportowej 5.

ZOBACZ TAKŻE:   Jakie plany na przyszły sezon ma KS Gniezno? Czy będą wzmocnienia? Dowiedz się u nas!

Działaczom udało się znaleźć rozwiązanie tej niełatwej sytuacji. W czwartek pochwalili się zdjęciem z treningu w Zdziechowie, gdzie nie tak dawno otwarto nową halę.

„Dzięki porozumieniu z Gmina Gniezno, na czele z Panią Wójt Marią Suplicką, możemy trenować na pełnowymiarowej, nowej hali w Zdziechowie” – donosi Szczypiorniak na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:   Skatepark przy ul. Czeremchowej już otwarty. Zobacz, jak wygląda

Na opublikowanym przez Szczypiorniaka zdjęciu nie wszystkie twarze są znajome. Szczególną uwagę przykuwa zawodnik w czerwonej koszulce z orłem na piersi i logotypem PGNiG. To potencjalne wzmocnienie naszej drużyny.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: