Atleta Gniezno zaprasza do klubu. Zapisz dziecko już dziś!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

LKS Atleta Gniezno prowadzi nabór do klubu. Mile widziane są młode osoby – od 4. do 14. roku życia. Chcesz, aby Twoje dziecko było aktywne fizycznie i wiedziało, jak zadbać o siebie? Koniecznie rozważ tę propozycję.

ZOBACZ TAKŻE:   #BabskimOkiem: Philip Hellstroem-Baengs doceniony! [OPINIA]

Atleta Gniezno to niedawno powstały klub, który stopniowo się rozwija. Klub chętnie przyjmuje w swe szeregi młodych miłośników sportu. Obecnie trwa nabór dla dzieci od 4. do 14. roku życia. Treningi ukierunkowane są oczywiście na lekkoatletykę. Odbywają się 2-3 razy w tygodniu.

W poniedziałki treningi mają charakter ogólnorozwojowy i stabilizacyjny. Pozostałe dwa mają za zadanie rozwijać zdolności lekkoatletyczne i odbywają się na sali gimnastycznej obok hotelu Nest. Od marca będą organizowane na bieżni lekkoatletycznej szkoły SP12 na Winiarach.

ZOBACZ TAKŻE:   GST wystąpił na mistrzostwach Polski. Kolejny sukces doświadczonej zawodniczki!

W sztabie trenerskim nie brakuje doświadczonych osób. To m.in. trenerka fitness Monika Bartkowiak, Marzena Siwińska (otarła się o igrzyska olimpijskie), a także chociażby Mariusz Karmelita – trener, nauczyciel FC, pracował w Akademii Lecha Poznań. Na pokładzie są też pasjonaci sportu – Szymon, Leszek i Żaneta.

ZOBACZ TAKŻE:   Ostatnie miejsce czeskiego Startu

Składka członkowska od stycznia wynosić będzie 100 zł/miesięcznie. Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: