Ważna zmiana w Mieszku Gniezno. Powołano do życia nowy podmiot

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mieszko Gniezno zdecydował się na powołanie do życia nowego ciała – Rady Rodziców. Prezes klubu Marek Lisiecki tłumaczy nam, że ma to pomóc w usprawnieniu komunikacji. Rada będzie prezentować żale, oczekiwania i opiniować różne pomysły.

Chyba wszyscy doskonale pamiętamy ogromną wpadkę – walkower młodych Mieszkowców w związku z tym, że nie mieli z kim pojechać na mecz do Wrześni. W błyskawicznym tempie internet obiegało zdjęcie, na którym rozczarowani piłkarze stoją samotnie przy autobusie. Wówczas nie udali się na spotkanie, bo nie było trenera.

ZOBACZ TAKŻE:   Jakie plany na przyszły sezon ma KS Gniezno? Czy będą wzmocnienia? Dowiedz się u nas!

Powołanie Rady Rodziców ma sprawić, że w przyszłości podobnych wpadek już nie będzie.

Powstało ciało reprezentujące rodziców w postaci trzech osób. Rada będzie opiniować pewne rzeczy czy też przedstawiać oczekiwania rodziców wobec klubu. Rada Rodziców będzie bezpośrednio podlegać prezesowi, żebym mógł reagować na pewne rzeczy – mówi nam Marek Lisiecki, prezes Mieszka Gniezno.

ZOBACZ TAKŻE:   Skatepark przy ul. Czeremchowej już otwarty. Zobacz, jak wygląda

Sternik Mieszka chce wiedzieć, co dokładnie dzieje się w Akademii Mieszka. Zamierza kontrolować i rozliczać trenerów. Rada Rodziców ma sprawić, że żadne istotne kwestie nie będą dziać się poza nim – chodzi tu np. o odwoływanie treningów czy ustalanie sposobu wyjazdów na mecze.

ZOBACZ TAKŻE:   Rowerowa Stolica Polski. Walczymy o podium! Oto ważne daty dla rowerzystów

Główny cel to przepływ informacji. W każdej organizacji najważniejszą rzeczą jest właśnie przepływ informacji, żeby nie rodziły się konflikty. Wiadomo, że niedopowiedzenia rodzą sytuacje konfliktowe, a tego bym nie chciał. Wolałbym wszystko wyjaśniać na bieżąco i dzięki temu poprawiać poziom funkcjonowania akademii – przyznaje Lisiecki.

Na czele Rady Rodziców stanęła Ewelina Wojciechowska.

Przede wszystkim stawiamy na komunikację. To jest dla mnie najważniejsze

mówi Marek Lisiecki, prezes mieszka Gniezno.

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: