Znany dziennikarz mówi o problemach w reprezentacji Polski. Wskazuje na gnieźnianina!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przeżywa kryzys. Dziennikarze natomiast szukają przyczyn porażek biało-czerwonych. W sobotnim “Stanie futbolu” na ten temat wypowiadał się m.in. znany żurnalista Tomasz Włodarczyk.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Włodarczyk twierdzi, że piłkarze narzekają na komunikację z selekcjonerem reprezentacji Polski Jerzym Brzęczkiem, a także na wpływ psychologa Damiana Salwina. To “nasz” człowiek w kadrze – gnieźnianin.

Dochodzą mnie sygnały, że akceptowany nie jest psycholog Damian Salwin. On ma chyba rolę większą niż nam się wydaje i uwiera to wszystkich dookoła drużyny. Otoczenie uważa, że jego podpowiedzi nie są trafne – tak delikatnie bym to powiedział 

mówił Włodarczyk, cytowany przez sport.tvp.pl.

Generalnie jednak nie wydaje się, by psycholog Damian Salwin znalazł się w reprezentacji Polski przez przypadek. Należy też brać pod uwagę jego niemałe doświadczenie. W przeszłości współpracował m.in. z Wisłą Kraków. Jeżeli chodzi o wątek lokalny, to był też psychologiem w Starcie Gniezno. Przez jakiś czas był również związany z Mieszkiem Gniezno.

Więcej tutaj – materiał TVP Sport >>>

Posłuchaj wypowiedzi Tomasza Włodarczyka:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 listopada 2020 o godz. 11:18:18


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: