Jesteś bezkompromisowa/-y i nie boisz się wyzwań? Publikuj na sportzpazurem.pl!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wciąż rozwijamy projekt sporzpazurem.pl i jesteśmy otwarci na powiewy świeżości. Chciałabyś/chciałbyś spróbować swoich sił w roli dziennikarza i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tego przedsięwzięcia? Śmiało odezwij się do nas, na pewno uda nam się wymyślić jakieś fajne cele!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Nasz projekt to w pełni niezależny i niesztampowy serwis dotyczący przede wszystkim gnieźnieńskiego sportu. Dbamy o to, by serwować naszym Czytelnikom interesujące, a także inspirujące materiały. Robimy wszystko, by nawet przez moment się nie nudzili!

Chętnie przyjmiemy pod nasze skrzydła osoby, które chciałyby gdzieś publikować swoje teksty, a niezbyt mają gdzie. Może są też tacy, którzy chcieliby wejść do świata mediów, ale nie mają pomysłu, jak to zrobić? Żaden problem, pomożemy.

Nie mamy żadnych większych wymagań. Nie szukamy maszyn do tworzenia treści, a bardziej osób, które zrobią coś nawet rzadziej, ale w sposób ciekawy i wyczerpujący, a przede wszystkim rzetelny i obiektywny. No, chyba że będzie to publicystyka – wówczas podejście subiektywne jest w pełni wytłumaczalne. Ważne, by kandydaci posługiwali się poprawną polszczyzną. Razem możemy zrobić coś naprawdę fajnego!

Gwarantujemy działanie w młodym, ambitnym i perspektywicznym teamie. Dołączenie do naszego zespołu daje również możliwość oglądania meczów z perspektywy trybun, a taki przywilej obecnie nie przysługuje “szaremu człowiekowi”.

Masz jakiś fajny pomysł? Pytanie? Chciałabyś/chciałbyś po prostu spróbować swoich sił? Pisz śmiało na maila redakcja@sportzpazurem.pl. Jesteśmy tu z myślą o Was i chętnie podziałamy również z Wami! Pisanie o sporcie, szczególnie w niekonwencjonalny sposób, to mega sprawa. Przekonaj się o tym także i Ty! 🙂

PS. W mailu daj znać, jaką dyscyplinę lubisz najbardziej, czym mógłbyś się zająć, jak widzisz współpracę. Podeślij też jaką próbkę swoich umiejętności – tzw. tekst próbny. To może być cokolwiek. Nawet wiersz czy opowiadanie o szarych myszkach. Lepiej jednak, gdy tekst będzie nawiązywał do tematów stricte sportowych… 😉

Pozdrowienia!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 listopada 2020 o godz. 19:50:27


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: