Ponad 150 ton nowego materiału przy W25!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice często pytali o to, czy przy W25 dosypany zostanie nowy materiał, co pozytywnie wpłynie na gnieźnieński tor. Mamy już odpowiedź na to pytanie. Jak donosi menedżer Startu Rafael Wojciechowski, dowieziono nowej nawierzchni.

Dowieźliśmy ponad 150 nowego materiału. Jest to materiał od 3 do 5 mm. Zrobiliśmy to po to, żebyśmy mogli w przyszłym sezonie tworzyć troszeczkę inny tor, bardziej przyczepny. Można go będzie troszkę inaczej ułożyć. Myślę, że tego materiału brakowało, dlatego ten tor był twardy. Nie mówię, że za chwilę będzie mocno przyczepny, ale na pewno spowoduje to, że będziemy mieć więcej możliwości na przygotowanie nawierzchni i będzie to sprzyjało widowisku

przekazał Rafael Wojciechowski w StartTV.

Co istotne, gnieźnieński tor jest już gotowy na zimę. – Po tych wszystkich zabiegach na tor wjechała jeszcze równiarka. Wyrównała fale, które istniały, zwłaszcza na prostej startowej. Odpowiednio ułożyła też nawierzchnię i można powiedzieć, że mamy tor przygotowany do zimy. Czekamy na wiosnę, byśmy mogli na niego wyjechać – dodał opiekun czerwono-czarnych.

ZOBACZ TAKŻE:   Koronawirus uderzył w GOSiR. "Jest bardzo trudno"

Tor w Gnieźnie został już zweryfikowany. Jeżeli zatem chodzi o ten element, to działacze i kibice mogą spać spokojnie.

ZOBACZ TAKŻE:   Aseko Orzeł Gniezno pojedzie do Karpacza!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: