Bracia Jabłońscy znów w jednym klubie!?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dzieje się na transferowej giełdzie. Najnowsze słowa menedżera Startu Gniezno Rafaela Wojciechowskiego wskazują na to, że gnieźnieński klub może się związać zarówno z Mirosławem, jak i Krzysztofem Jabłońskim!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Jako pierwsi informowaliśmy, że Start Gniezno jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z Krzysztofem Jabłońskim. Dziś te ustalenia potwierdził nam Rafael Wojciechowski. Póki co jednak o konkretach nie ma mowy, bo porozumienie – przynajmniej oficjalnie – nie zostało osiągnięte. W kuluarach mówi się, że na Krzysztofa Jabłońskiego spogląda też zielonogórski Falubaz.

Tak, widziałbym Krzysztofa Jabłońskiego ponownie w Starcie. Na szczegóły i ewentualnie na jakieś ustalenia musimy jeszcze poczekać

zaznaczył Wojciechowski.

Odniósł się też do plotek, które wskazują na to, że do Startu mógłby trafić Mirosław Jabłoński. – Dopiero w przyszłym roku będzie mógł odnowić licencję. Wtedy ewentualnie możemy brać go pod uwagę. Oczywiście nie zamykamy drzwi przed wychowankami. Rozmawiamy. Gdzieś takie pomysły też się pojawiają – podkreślił menedżer czerwono-czarnych.

Jak zatem widać, zainteresowanie braćmi Jabłońskimi jest. Teraz pozostaje czekać na to, co ustalą strony.

Fot. Mirosław Jabłoński (Facebook) – na zdjęciu Mirosław Jabłoński z synem Mateuszem

Ostatnia aktualizacja artykułu: 20 października 2020 o godz. 15:23:03


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: