Krzysztof Jabłoński znów w Starcie Gniezno? [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W kuluarach mówi się o tym, że Start Gniezno rozważa możliwość nawiązania współpracy z Krzysztofem Jabłońskim. Być może to właśnie on zostanie trenerem zespołu na sezon 2021. Na razie jednak niczego nie można przesądzać.

Przy Wrzesińskiej praca wre. Działacze przygotowują się do sezonu 2021. Poszukiwany jest m.in. trener. Zarówno zawodnicy, jak i menedżer zespołu postawili sprawę jasno – taka osoba po prostu musi się pojawić.

Rafael Wojciechowski ujawniał ostatnio, że jest dwóch poważnych kandydatów, a rozmowy są mocno zaawansowane. Nic więcej jednak nie zdradził, informując, że na tym etapie po prostu nie może podawać nazwisk.

My jednak ustaliliśmy, że Start zainteresował się wznowieniem współpracy z Krzysztofem Jabłońskim, który przecież jeszcze niedawno pracował w klubie. Zaznaczamy jednak, że są to nieoficjalne wieści.

Słyszymy je jednak z dość wiarygodnych źródeł. Niestety, nie wiemy na razie, kto jest drugim kandydatem na szkoleniowca Startu. Może to jednak na niego postawią działacze?

Wkrótce powinniśmy poznać konkretne decyzje. Z niecierpliwością na nie czekamy.

Nie żyje Andrzej Pogorzelski, były zawodnik i trener Startu Gniezno

Fot. Krzysztof Jabłoński (Facebook)


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: