Wychowanek Mieszka Gniezno potrzebuje pomocy

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wychowanek Mieszka Gniezno Daniel Brylewski znalazł się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Piłkarz doznał poważnej kontuzji lewego kolana. Diagnoza mówi o zerwaniu więzadeł krzyżowych przednich, zerwaniu więzadeł pobocznych i uszkodzenia łąkotki oraz chrząstki stawowej. Koszt operacji to aż 18 tysięcy złotych. Ruszyła zrzutka, która ma pomóc Danielowi w uzbieraniu tych ogromnych środków.

ZOBACZ TAKŻE:   Gnieźnianie nie pojadą na mistrzostwa Europy

Fatalnie zakończył się dla zawodnika Huraganu Pobiedziska Daniela Brylewskiego mecz 1/4 Fortuna Okręgowego Pucharu Polski rozegrany 7 października br. W 38 minucie spotkania 21-letni piłkarz doznał poważnej kontuzji lewego kolana.

Diagnoza: zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, zerwanie więzadeł pobocznych i uszkodzenia łąkotki oraz chrząstki stawowej. 

ZOBACZ TAKŻE:   Weryfikacja planów. Ściganie przy W25 odwołane

18 000 zł – tyle kosztować będzie sama skomplikowana operacja, która pozwoli Danielowi po ok. 7-9 miesiącach przerwy i żmudnej rehabilitacji wrócić do pełnej sprawności. 

Dziś zawodnik ma problem z codziennym funkcjonowaniem, dlatego w imieniu poszkodowanego i klubu serdecznie prosimy o wsparcie!

Trwająca runda jest bardzo pechowa dla podstawowego zawodnika naszego klubu. W ostatnim meczu sparingowym przed startem ligi w starciu z bramkarzem rywali doznał rozcięcia kolana, które wyłączyło go z gry na 2 tygodnie, teraz po rozegraniu 10 meczów jego rozbrat z piłką potrwa zdecydowanie dłużej…

ZOBACZ TAKŻE:   WLH. Hala kipiała od emocji! Mecz "Amigosów" z "Oleksiakami" ozdobą kolejki

Profil zawodnika wraz ze statystykami z rundy: www.huraganpobiedziska.pl/daniel-brylewski

W pomoc włączył się także Mieszko Gniezno:


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: