Dzień dobry!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dzień dobry! Cieszę się, że zawitałaś/-eś na mojego bloga. To zupełnie nowy projekt. W pełni niezależny, co jest dla mnie najważniejsze. Chcę prezentować tutaj swoje autorskie materiały. Mam nadzieję, że nie będziecie rozczarowani.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Jeżeli myślisz, że to kolejny serwis o gnieźnieńskim sporcie tego samego pokroju to grubo się mylisz. Nie znajdziesz tutaj relacji czy zapowiedzi meczów. Ten blog ma charakter publicystyczny. Będą zatem pojawiać się wywiady i opinie. Zamierzam również serwować Wam gorące newsy.

Znalazło się też miejsce dla “hitów” i “kitów”. Sama nazwa tych kategorii wskazuje na to, co będzie się w nich znajdować. Co jakiś czas pewnie trafią się jakieś tematy, które trzeba będzie wyróżnić. Albo pozytywnie, albo negatywnie.

Co jakiś czas będą pojawiać się też ciekawostki oraz plotki. No bo kto czasem nie lubi poplotkować? Oczywiście absolutnie nie zamierzam wchodzić w czyjeś życie prywatne. To będą stricte sportowe pogłoski. Może o transferach, a może o czymś innym. Czas pokaże.

Na pewno nie będzie sztywno i nudno. Zebrałem już sporo doświadczenia dziennikarskiego, również na lokalnym rynku medialnym, co zamierzam teraz jak najlepiej wykorzystać. Głęboko wierzę w to, że przekonacie się do tego projektu!

Materiały będą dotyczyć przede wszystkim gnieźnieńskiego sportu, choć nie tylko. Co jakiś czas wrzucę coś spoza Gniezna. Dla miłośników sportu z pierwszej stolicy Polski będzie coś szczególnego – terminarz i wyniki w jednym – na stronie głównej sportzpazurem.pl. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Zachęcam Was serdecznie do śledzenia witryny sportzpazurem.pl. Temu projektowi towarzyszyć będą magazyny na żywo, które przyjmują formę “Sportowej Gadki Live” = Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam!

Mateusz Domański

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 października 2020 o godz. 14:17:18


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: