To prawdziwy skandal! Spełnia się czarny scenariusz

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Prognoza pogody na sobotę (6 lipca) dla Gniezna potwierdza, że planowanie zawodów w wakacje o godz. 14:00 to absolutny skandal. Spełnia się czarny scenariusz, jeżeli chodzi o warunki, które mają towarzyszyć meczowi Start Gniezno – Polonia Piła – wysoka temperatura i pełne słońce. W taki sposób ryzykuje się zdrowiem, a nawet życiem kibiców!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Terminy meczów takie jak ten powinny być niedopuszczalne. Upalne dni w wakacje z pewnością lepiej spędzać nad wodą niż na trybunach stadionu żużlowego. Gdyby spotkanie odbyło się np. o 18 lub 19, wówczas można by natomiast śmiało połączyć relaks z późniejszym kibicowaniem ulubionej drużynie.

Problem wraca jak bumerang i tak naprawdę nie widać nadziei na to, by miał być rozwiązany. W sobotę najwytrwalsi i najwierniejsi kibice Startu znów będą musieli się mierzyć z dopingowaniem czerwono-czarnym w mało sprzyjających warunkach. A aż chciałoby się obejrzeć derby Wielkopolski w blasku jupiterów…

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że organizowanie zawodów żużlowych przy takiej pogodzie to – delikatnie rzecz ujmując – nie jest najlepszy pomysł. Miejmy nadzieję, że w końcu coś w tym temacie się zmieni.

Póki co należy oddać szacunek tym wszystkim, którzy mimo ukropu zasiądą na W25. Myślę, że klub powinien szczególnie docenić takich kibiców. I to nie tylko poprzez świetne widowisko na torze…

Początek spotkania Start Gniezno – Polonia Piła o godz. 14:00.

Dajcie znać, co sądzicie o terminie narzuconym klubowi przez żużlową centralę, we współpracy z telewizją!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 lipca 2024 o godz. 11:28:48


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: