Ten transfer mógłby być strzałem w dziesiątkę!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Robert Chmiel ponownie udowodnił, że umie ścigać się na wysokim poziomie, a tor Startu Gniezno mu sprzyja. Naszym zdaniem czerwono-czarni powinni pomyśleć o angażu tego zawodnika.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Z naszych ustaleń wynika, że w przeszłości działacze Startu Gniezno przyglądali się Robertowi Chmielowi. Uważamy, że warto ponownie zawiesić na nim oko. Tym bardziej, że w minioną sobotę pokazał kawałek dobrego speedwaya.

Dziś Robert Chmiel jest piątym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej Krajowej Ligi Żużlowej. Notuje więc lepsze wyniki niż wszyscy zawodnicy Startu.

Jeżeli utrzyma wysoką formę, to raczej będzie chętny do zmiany otoczenia. Tym bardziej, że Kolejarz Opole najpewniej zostanie w II lidze na kolejny rok.

Gdyby Start Gniezno awansował, to byłby wręcz idealnym kierunkiem dla Roberta Chmiela. Chmiela, który lubi i potrafi ścigać się ze świetnym skutkiem przy W25. Dodatkowo wydaje się być całkiem dobrze poukładanym zawodnikiem. To mogłaby być doskonała inwestycja.

Oczywiście transfery z drugiej ligi do pierwszej są obarczone pewnym ryzykiem. Uważamy jednak, że Chmiel miałby większe szanse na to, by odnaleźć się na zapleczu PGE Ekstraligi aniżeli Oskar Polis. Poszedł on do Orła Łódź i póki co nie sprostał wyzwaniu.

Czas pokaże, czy w ogóle narodzi się temat Chmiela w czerwono-czarnych barwach. Naszym zdaniem jest to zawodnik godny uwagi.

Jego solidna jazda na najniższym poziomie rozgrywkowym na pewno nie jest dziełem przypadku. Ale właściwy rozwój tego zawodnika będzie możliwy wyłącznie wtedy, gdy będzie rywalizować w klubie z ambitnymi celami.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 czerwca 2024 o godz. 11:55:05


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: