Zawodnik Startu Gniezno w finałach mistrzostw świata!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Casper Henriksson pojedzie w cyklu Speedway Grand Prix 2! Podczas eliminacji w Macon zajął pierwsze miejsce, uzyskując 14 punktów.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Zawodnik Startu Gniezno stracił tylko jeden punkt – Casper Henriksson został pokonany w biegu 17 przez Wiktora Przyjemskiego.

Wyniki biegu 17: Przyjemski, Henriksson, Koessler, Martin.

Wyniki (za: baansportfansite.nl):

  1. Casper Henriksson (Szwecja) – 14 (3,3,3,3,2)
  2. Wiktor Przyjemski (Polska) – 13 (3,1,3,3,3)
  3. William Drejer (Dania) – 12+3 (3,3,2,1,3)
  4. Leon Flint (Wielka Brytania) – 12+2 (2,2,3,2,3)
  5. Mikkel Andersen (Dania) – 12+u (3,2,2,2,3)
  6. Sebastian Koessler (Austria) – 9 (2,3,0,3,1)
  7. Alex Martin (USA) – 8 (2,1,2,3,0)
  8. Tate Zischke (Australia) – 8 (d,3,1,2,2)
  9. Ashton Boughen (Wielka Brytania) – 7 (2,0,3,2,d)
  10. Nikita Kaulins (Łotwa) – 7 (1,2,1,1,2)
  11. Matous Kamenik (Czechy) – 5 (0,2,1,1,1)
  12. Magnus Klipper (Norwegia) – 3 (1,0,2,0,0)
  13. Marlon Hegener (Niemcy) – 3 (w,1,0,1,1)
  14. Teo Tauzin (Francja) – 2 (0,2)
  15. Antoine Desserprix (Francja) – 2 (1,0,1,0,0)
  16. Theo Bernard (Francja) – 1 (0,1)
  17. Tino Bouin (Francja) – 1 (1,w,w,d,-)
  18. Erik Bachhuber (Niemcy) – 1 (d,1,t,-,-)

Bieg po biegu:

  1. Andersen, Martin, Klipper, Bachhuber (d)
  2. Drejer, Koessler, Bouin, Hegener (w)
  3. Henriksson, Boughen, Desserprix, Zischke (d)
  4. Przyjemski, Flint, Kaulins, Kamenik
  5. Zischke, Kaulins, Martin, Bouin (w)
  6. Henriksson, Flint, Hegener, Klipper
  7. Drejer, Andersen, Przyjemski, Boughen
  8. Koessler, Kamenik, Bachhuber, Desserprix
  9. Boughen, Martin, Kamenik, Hegener
  10. Przyjemski, Klipper, Desserprix, Bouin (w)
  11. Flint, Andersen, Zischke, Koessler
  12. Henriksson, Drejer, Kaulins, Tauzin
  13. Martin, Flint, Drejer, Desserprix
  14. Koessler, Boughen, Kaulins, Klipper
  15. Henriksson, Andersen, Kamenik, Bouin (d)
  16. Przyjemski, Zischke, Hegener, Bernard
  17. Przyjemski, Henriksson, Koessler, Martin
  18. Drejer, Zischke, Kamenik, Klipper
  19. Andersen, Kaulins, Hegener, Desserprix
  20. Flint, Tauzin, Bernard, Boughen (d)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5:

  1. Drejer, Flint, Andersen (u)

Ostatnia aktualizacja artykułu: 9 czerwca 2024 o godz. 07:47:53


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: