Start Gniezno – Landshut Devils typy i kursy (31.05.2024)

Pora na kolejny pojedynek Startu Gniezno. Tym razem czerwono-czarni zmierzą się z Landshut Devils. Sprawdź Start Gniezno – Landshut Devils typy. Emocji na pewno będzie bardzo dużo.

Kursy na mecz Start Gniezno – Landshut Devils (31.05.2024)Obstawiaj
Zwycięstwo Startu Gniezno1,04 – Kliknij tutaj
Zwycięstwo Landshut Devils12,50 – Kliknij tutaj
Więcej kursów na meczZOBACZ

Start Gniezno – Landshut Devils typy na mecz

Uważam, że w tym spotkaniu Hubert Łęgowik zdobędzie przynajmniej 9 punktów. Jednocześnie przewiduję, że Sam Masters wykręci lepszy rezultat punktowy od Antonio Lindbaecka.

Typy na mecz Start Gniezno – Landshut Devils (31.05.2024)Obstawiaj
Hubert Łęgowik – powyżej 9 pkt.1,75 – Kliknij tutaj
Masters lepszy od Lindbaecka1,95 – Kliknij tutaj

Hubert Łęgowik powraca po przerwie do składu Startu Gniezno. Ambicja sportowa tego zawodnika na pewno jest mocno podrażniona. W ciemno można zakładać, że podczas piątkowego starcia stanie na rzęsach, żeby odjechać dobre zawody – i dlatego uważam, że zdobędzie przynajmniej 9 pkt.

Sam Masters jest uważany zaś za lepszego zawodnika niż Antonio Lindbaeck. Właśnie dlatego przeczuwam, iż wykorzysta atut własnego toru i wykręci lepszy wynik od Szweda.

Start Gniezno - Landshut Devils typy

Start Gniezno zmierzy się z Landshut Devils

Do tej pory zespoły Startu Gniezno i Landshut Devils prezentowały podobny poziom sportowy – mają na swoich kontach po 4 pkt (2 zwycięstwa i 1 porażka).

Mimo to zdecydowanym faworytem piątkowego meczu są czerwono-czarni.

Bonus na mecz Start Gniezno – Landshut Devils

Mecz Start Gniezno – Landshut Devils możesz obstawiać w ETOTO. Bukmacher przygotował aż 777 złotych w bonusach powitalnych. Z dodatkowych środków możesz skorzystać na swoje ulubione zakłady.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Start Gniezno – Landshut Devils?

Mecz Start Gniezno – Landshut Devils zaplanowany został na 31 maja 2024 roku (piątek). Początek zawodów o godz. 18:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania na torze przy W25 w Gnieźnie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 31 maja 2024 o godz. 12:27:23