Pisała piękną historię. Teraz kończy karierę

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Agnieszka Siwka to kolejna współautorka pięknej historii MKS URBIS Gniezno. Dobrze wie, jak rodził się sukces w postaci awansu i późniejszej gry w Superlidze kobiet. Teraz skrzydłowa zdecydowała się na zakończenie kariery.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Jak się okazało, wczorajszy mecz był nie tylko pożegnaniem Marty, Karoliny, Dominiki i Magdy… Trudną decyzję o zakończeniu kariery podjęła także Agnieszka Siwka. Wychowanka MKS, podobnie jak Karolina i Marta od kilkunastu lat nieprzerwanie w żóło-czarnych barwach 🫡

Agnieszko, dziękujemy serdecznie za wszystko! Od drużyn juniorskich i 2. Ligi, aż po dwa sezony i 41 bramek w Superlidze Kobiet, w barwach macierzystego klubu… piękna kariera” – poinformował MKS URBIS Gniezno.

W tej sprawie zastanawia tylko jedno – dlaczego we wcześniejszym poście nie “pożegnano” również Agnieszki, a jedynie cztery pozostałe zawodniczki, tj. Karolinę Chojnacką, Martę Giszczyńską, Dominikę Hoffmann i Magdalenę Widuch. Z naszych ustaleń wynika, że Agnieszka na zakończenie kariery zdecydowała się nie w “ostatniej chwili”, ale wcześniej.

Abstrahując od tego, należy podziękować kolejnej zawodniczce, która wylała wiele potu i włożyła wiele serca w sukcesy MKS-u. Na pewno można bardzo pozytywnie ocenić jej zaangażowanie w budowanie klubu. To właśnie ona była współautorką takich sukcesów jak m.in. awans do pierwszej ligi czy późniejsze przedostanie się do elity.

Siwka przez wiele lat broniła żółto-czarnych barw. Teraz natomiast poczynania MKS-u śledzić będzie już tylko z perspektywy trybun.

Dziękujemy za wszystko!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 maja 2024 o godz. 09:37:37


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: