A jednak?! Nowe wieści ws. Unii Tarnów

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Znów powiało pesymizmem ws. Unii Tarnów. Pojawiły się doniesienia, że ten zespół może jednak nie przystąpić do rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Według moich informacji Unia Tarnów nie przystąpi do rozgrywek KLŻ w sezonie 2024” – pisze na platformie X Karol Bierzyński, który wcześniej przekazywał wiarygodne ustalenia w różnych tematach żużlowych.

O sprawie piszą również największe tytuły sportowe w naszym kraju.

“Niepokojące sygnały dochodzą z Tarnowa. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy Unia Tarnów jest o krok od wycofania zespołu z Krajowej Ligi Żużlowej. To byłaby fatalna wiadomość dla najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju” – informuje Przegląd Sportowy.

A co na to Interia?

“Sytuacja w Unii Tarnów zmienia się, jak w kalejdoskopie. Działacze zadeklarowali start drużyny w lidze mimo wycofania się Grupy Azoty, która była strategicznym sponsorem. Ustalono, że milion na start jakoś się uda zebrać, a potem pójdzie z górki. Pieniądze obiecują politycy, prowadzone są rozmowy z trzema dużymi firmami. Problem w tym, że w kasie nie ma nawet tego miliona, a w czwartek zawodnicy mają przyjechać na trening i na pewno zapytają o pieniądze. W środę wieczorem znów zbierają się udziałowcy” – zakomunikowano TUTAJ.

Nie wygląda to więc zbyt dobrze. Pierwsza kolejka, a zarazem hit KLŻ w Gnieźnie staje pod znakiem zapytania!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 marca 2024 o godz. 14:16:52


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: