Kłopoty kolejnego rywala Startu. Jest oficjalny komunikat!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Problemy w Pile! Zarząd Polonii wydał oficjalny komunikat, w którym wprost podkreślono, że klub znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Zarząd Pilskiego Klubu Sportowego Polonia Piła Sp z o.o. został dziś poinformowany o podjęciu decyzji przez Zarząd Enea S.A. o nieprzedłużeniu współpracy z naszym klubem.

Nie ukrywamy, iż decyzja ta bardzo nas zaskoczyła i nie jest decyzją, której się spodziewaliśmy. Nasza nowa umowa, przeszła całą drogę proceduralną i była w pełni zaakceptowana przez Radę Nadzorczą oraz ujęta w planie sponsoringowym na rok 2024. Pozostało tylko złożenie podpisów przez Zarząd Spółki Enea S.A., na zaakceptowanej przez klub umowie. Jak dzisiaj jednak usłyszeliśmy do tego nie dojdzie, co oznacza, iż umowy z naszym dotychczasowym Sponsorem Tytularnym niestety w sezonie 2024 nie zawrzemy.

Dziękujemy Enea S. A. za dotychczasową współpracę w sezonie 2023. Jesteśmy przekonani, że przyniosła ona obu stronom wymierne efekty marketingowe i wizerunkowe.

Obecna sytuacja jest dla nas bardzo trudna i będzie musiała spowodować ruchy ze strony Zarządu klubu. Na tym etapie nie możemy poinformować, jakie decyzje zapadną. Czeka nas bardzo ciężki okres, zwłaszcza jeżeli będziemy chcieli zrealizować założone cele sportowe.

Bardzo prosimy Was kibice, o wsparcie zawodników na meczach naszej drużyny na Asta Arenie, a wszystkie firmy które chciałyby pomóc w tej niełatwej dla nas sytuacji zapraszamy serdecznie do kontaktu z Zarządem klubu. # walczymyrazem

Zarząd PKS Polonia Piła
Dariusz Pućka
Dariusz Słowiński

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 marca 2024 o godz. 08:24:05


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: