Gała znów w Gnieźnie! Wiadomo, kto pojedzie w sparingach

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Sztab szkoleniowy ULTRAPUR Start Gniezno zaplanował dwa pojedynki kontrolne swoich podopiecznych w ramach przygotowań do inauguracji Krajowej Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że zgodnie z kalendarzem rozgrywek czerwono-czarni rywalizację o ligowe punkty rozpoczną w niedzielę 31 marca z zespołem Unii Tarnów.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Zanim to jednak nastąpi, to w Gnieźnie odbędą się spotkania sparingowe z zespołami Metalkas 2. Ekstraliga – Energa Wybrzeże Gdańsk oraz Cellfast Wilki Krosno.

W sobotę podopieczni menadżera Tomasza Fajfera podejmą na własnym obiekcie drużynę z Gdańska. Gdańszczanie zapowiadają przyjazd do Pierwszej Stolicy w silnym zestawieniu – z byłym uczestnikiem cyklu Grand Prix – Krzysztofem Kasprzakiem czy Duńczykiem Nicolai Klindtem. W drużynie prowadzonej przez Eryka Jóźwiaka wystąpi także dobrze znany w Gnieźnie Adrian Gała.

Dzień później formę czerwono-czarnych na tydzień przed inauguracją ligi sprawdzi drużyna Cellfast Wilki Krosno. W kadrze naszych niedzielnych rywali m.in. ostatni zwycięzca Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Patryk Wojdyło czy Norbert Krakowiak, Vaclav Milik i Jonas Seifert-Salk. Zapowiadają się duże emocje!

Sztab szkoleniowy Ultrapur Start Gniezno będzie miał do swojej dyspozycji całą kadrę zawodników. Towarzyski charakter konfrontacji z ekipami z Gdańska oraz Krosna pozwala na rozszerzenie zestawienia drużyny o dodatkowych rezerwowych i tak też będzie zarówno w sobotnie jak i niedzielne popołudnie. Menadżer T.Fajfer sprawdzi na tle rywali wszystkich seniorów, by mieć obraz drużyny przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 marca 2024 o godz. 11:10:13


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: