Michał Kołodziejczak zabrał głos ws. Startu Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W rozmowie z po-bandzie.com.pl wiceminister rolnictwa i poseł Koalicji Obywatelskiej mówił m.in. o dalszym wsparciu dla Startu Gniezno. Ujawnił, że być może pomoże “załatwić” kolejnych sponsorów.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Przyznam, że jestem pod wrażeniem wejścia posła Kołodziejczaka w żużel. Zapytam bezpośrednio w ten sposób. Firma Hawa jest. Kiedy pojawią się kolejni sponsorzy?” – takie pytanie otrzymał Michał Kołodziejczak. Jak na nie zareagował?

Dobre pytanie (śmiech – dop.red). Kiedy pojawią się, to nie nie wiem, ale lubię konkretne rozmowy i pytania, więc mogę Panu jako pierwszemu powiedzieć, że w chwili obecnej prowadzone są rozmowy z kolejnymi dwoma, trzema firmami. Jedna z nich potwierdza „konkretne” rozmowy początkiem drugiego kwartału. Rozmowy z innymi się rozpoczęły. Na wszystko potrzeba czasu i musimy uzbroić się w cierpliwość. Mam nadzieję, że grono podmiotów chcących wspierać żużel w Gnieźnie będzie się systematycznie zwiększało. Było w historii żużla parę przypadków, kiedy to kluby dzięki pomocy osób zaangażowanych politycznie szybko „podnosiły” się zarówno sportowo jak i finansowo.

odparł.

A później dziennikarz dociekał, czy Kołodziejczak będzie “dobrym talizmanem” dla Startu.

Talizmanem żadnym nie będę (śmiech -dop.red). Michał Kołodziejczak jest osobą, która chce zwyczajnie, po ludzku, pomóc, aby żużel w Gnieźnie, który jak wspominałem wyżej, jest niezmiernie ważny dla miasta i lokalnej społeczności, mógł cieszyć się coraz większymi sukcesami. Jak jednak wiadomo, obecny czas nie jest ani prosty, ani też łatwy, natomiast jestem dobrej myśli

odpowiedział polityk.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 lutego 2024 o godz. 13:29:35


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: