Nowy zarząd w Niechanowie

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Pelikan Niechanowo ma nowy zarząd. Pojawił się już oficjalny komunikat w tej sprawie.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

🟢 WYBRANO NOWY ZARZĄD KLUBU ⚫

W niedzielę 4 lutego miało miejsce Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków klubu GLKS PELIKAN Niechanowo. W trakcie zebrania Prezes klubu, Zbigniew Kościański przedstawił podsumowanie działań zarządu za miniony rok zarówno w samym klubie, jak i prowadzoną Akademią, zrzeszającą imponującą liczbę ponad 100 utalentowanych dzieci.

Podczas zgromadzenia prezes szczegółowo omówił osiągnięcia i inicjatywy podejmowane przez zarząd klubu, zdobywając uznanie społeczności. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rzetelnym sprawozdaniem finansowym za ubiegły rok, które zostało pozytywnie zaakceptowane przez komisję rewizyjną, kierowaną przez Pana Posła Tadeusza Tomaszewskiego.

Po analizie sprawozdań, przystąpiono do wyborów nowego zarządu na kolejną 3-letnią kadencję. Z ogromną radością ogłoszono, że Zbigniew Kościański został ponownie wybrany na stanowisko prezesa klubu. Wiceprezesami zostali Bartosz Zych oraz Michał Podrzycki. Gratulacje skierowane zostały w stronę nowego zarządu, a życzenia samych sukcesów sportowych towarzyszyły temu wyjątkowemu momentowi.

Nowy zarząd będzie chciał kontynuować dobrze zapoczątkowane inicjatywy, rozwijając klub oraz akademię, a także przyczyniając się do dalszego wzrostu sportowego potencjału lokalnej społeczności. Życzymy owocnej współpracy oraz nieustających sukcesów w dalszym rozwoju klubu, a także powrotu drużyny seniorskiej do wyższego poziomu rozgrywkowego.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 lutego 2024 o godz. 06:22:53


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: