Adrian Gała przeprasza. „Postąpiłem głupio”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Adrian Gała udzielił wywiadu serwisowi sport.trojmiasto.pl, w którym wyznał, że żałuje tego, iż opuścił Wybrzeże Gdańsk na rzecz klubu z Poznania. Publicznie przeprosił prezesa Tadeusza Zdunka.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Adrian Gała przed minionym sezonem zamienił Gdańsk na Poznań. W barwach PSŻ zupełnie się pogubił i jeździł poniżej oczekiwań. Teraz żałuje swojego transferu.

Żałuję, że odszedłem z Wybrzeża, bo czułem się tu bardzo dobrze. Te problemy były nakręcane przez media i innych zawodników. Spowodowało to jednak, że odszedłem z Gdańska. Potem już na spokojnie przeanalizowałem wszystko w lutym i żałowałem, ze zrobiłem taki krok. Trudno znaleźć drugi taki klub, jak Wybrzeże, gdzie czuć wsparcie na każdym kroku od ludzi pracujących w klubie – powiedział serwisowi sport.trojmiasto.pl.

Wychowanek Startu potwierdził, że była nadzieja na to, że będzie pełnoprawnym zawodnikiem Wybrzeża na sezon 2024. Tak się jednak nie stało.

Rzeczywiście, prowadziliśmy negocjacje i wszystko zmierzało w dobrą stronę, ale niestety stało się, jak się stało. I tak zdecydowałem się podpisać z Wybrzeżem kontrakt warszawski – dodał.

Jednym z jego obecnych celów jest powrót do składu gdańskiego Wybrzeża.

Nie ukrywam, że chciałbym wrócić do Wybrzeża. To jeden z moich celów. Wiem, że rok temu postąpiłem głupio. Z tego miejsca chciałbym przeprosić prezesa Tadeusza Zdunka i kibiców. Czasu już nie cofnę, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Chcę po prostu pokazać się z jak najlepszej strony w marcu – podsumował gnieźnianin.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 19 listopada 2023 o godz. 15:27:59


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: