Zmiana u Kacpra Gomólskiego?! Wymowne zdjęcie

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kacper Gomólski zapewnia, że absolutnie nie bierze pod uwagę bycia zawodnikiem oczekującym w Starcie Gniezno. Wszystko wskazuje na to, że “Ginger” absolutnie nie rzuca słów na wiatr!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Wychowanek Startu Gniezno w facebookowym wpisie zapewnił, że w przyszłym sezonie chce spisywać się znacznie lepiej niż w obecnym.

“Postanowiłem zostać w klubie, w którym wychowywałem się od dziecka. Kredyt zaufania, który otrzymałem od klubu w poprzednim sezonie nie wykorzystałem tak jakbym tego chciał także w przyszłym sezonie chce to zrobić z nawiązką. Do zobaczenia na stadionie w przeszłym roku!” – napisał.

W osiągnięciu zamierzonych celów pomóc mają odpowiednie przygotowania. Być może nastąpi ciekawa zmiana w postaci nowego członka w teamie!

Do sieci trafiło zdjęcie, które niewątpliwie jest bardzo wymowne. Gomólski wybrał się na spotkanie z czołowym gnieźnieńskim biegaczem Patrykiem Boguckim. Spełnia się on również w roli trenera.

Kto wie, może Bogucki dołączy do Gomólskiego i zadba o to, by żużlowiec był odpowiednio przygotowany pod kątem fizycznym do sezonu 2024…

Ostatnia aktualizacja artykułu: 16 listopada 2023 o godz. 18:34:03


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: