Tim Soerensen reaguje na plotki o transferze!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałek gruchnęły sensacyjne plotki o przenosinach Tima Soerensena do Polonii Bydgoszcz. Pisaliśmy o tym TUTAJ >>>. Co na temat tych doniesień powiedział sam zawodnik?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Skontaktowaliśmy się z Timem Soerensenem w celu poznania jego stanowiska na temat plotek o transferze do Polonii Bydgoszcz. – Naprawdę chciałbym wiedzieć, skąd się to bierze – wyznał Duńczyk, podkreślając, że takie doniesienia to dla niego totalna niespodzianka.

Nie zawieram żadnych umów, dopóki nie dowiem się, co wydarzy się ze Startem Gniezno. Chcę się ścigać w pierwszej lidze. Jeśli Start Gniezno tam awansuje, to jest duża szansa, iż pozostanę w tym klubie

zapewnił duński żużlowiec.

Spostrzegł też, że “Gniezno to mała rodzina”. – I już jesteśmy blisko powrotu do pierwszej ligi. Dlatego nie chcę podejmować żadnych decyzji co do przyszłego roku i jeszcze kolejnego – kontynuował.

Jestem lojalną osobą, szanuję mój zespół i teraz skupiam się tylko na wyścigach. Oczywiście są kluby, które się mną kontaktują i wyrażają zainteresowanie współpracą. Do samego końca sezonu skupiam się jednak na Starcie Gniezno

podsumował Tim.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 września 2023 o godz. 19:16:21


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: