Ma 11 lat i piękne marzenia. Chce jechać na igrzyska olimpijskie!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Julia Dzięcioł to utalentowana tenisistka z Gniezna. Ma 11 lat i przepiękne marzenia. Największym z nich jest wyjazd w biało-czerwonych barwach na igrzyskach olimpijskich. Oczywiście – niczym Iga Świątek – chciałaby również powalczyć o najwyższe laury w turniejach Wielkiego Szlema. By rozwijać umiejętności, potrzebuje odpowiedniego zaplecza finansowego.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Julia Dzięcioł ma niesamowity zapał do tenisa i rozwijania swoich umiejętności. By rozwój postępował we właściwym tempie, potrzebne są oczywiście odpowiednie środki finansowe.

Właśnie dlatego stworzona została zbiórka pieniędzy na realizację sportowych marzeń Julii. Utalentowaną zawodniczkę z Gniezna można wspomóc TUTAJ. Oczywiście serdecznie do tego zachęcamy!

Poniżej natomiast krótka historia i cele Julii…

“Ambitne plany – realizacja marzeń –

IO Brisbane 2032 oraz WIELKI SZLEM !!!

Cześć,

Nazywam się Julia Dzięcioł i jestem 11-letnią tenisistką.

Urodziłam się i mieszkam w Pierwszej Stolicy Polski – Gnieźnie.

Jak każdy – mam swoje marzenia …

Największym jest dumnie reprezentować barwy BIAŁO – CZERWONE z orzełkiem na piersi na IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH oraz walczyć o najwyższe laury w turniejach WIELKIEGO SZLEMA!

W tenisa gram i z powodzeniem rywalizuję już 6 lat – czyli ponad połowę swojego życia ☺️

Pierwsze swoje kroki na korcie tenisowym zrobiłam przed ukończeniem 1 roku życia, a pierwszy trening odbyłam pół roku po swoich piątych urodzinach 😇

Niektórzy mówią, że tenis mam we krwi, bo oboje rodzice z sukcesami spełniają się w tej dyscyplinie na arenach amatorskich.

Jest on od samego początku moją pasją, którą pokochałam bez reszty 😍

W Gnieźnieńskiej Akademii Tenisowej uczę się tenisowego rzemiosła pod okiem zawodowych trenerów osiągając coraz to lepsze wyniki. Do ukończenia 10-go roku życia byłam uczestnikiem akcji Tenis10 pod nazwą Program Identyfikacji Talentów, którego inicjatorem jest Polski Związek Tenisowy, natomiast z początkiem sierpnia z dumą przyjęłam informację o powołaniu mnie do składu reprezentacji Polski U12 na konsultacje szkoleniowe.

Moje dotychczasowe dokonania na arenie sportowej to liczne zwycięstwa turniejowe w każdej z kategorii Tenis10, a pod koniec minionego 2022 roku zwycięstwa w prestiżowym turnieju Talenciaki Masters organizowanym przez ATT w Pszczynie zarówno w singlu jak i grze deblowej, gdzie w nagrodę otrzymałam voucher upoważniający mnie jako reprezentantkę naszego kraju do udziału w turnieju zagranicznym! ( start ten jest jeszcze przede mną ).

Od momentu rozpoczęcia rywalizacji w kategorii Skrzatów U12 ( maj ) zapisałam na swoim koncie trzy wygrane turnieje, dwa drugie miejsca i dwa na najniższym stopniu podium.

Chcąc spełniać swoje MARZENIA i rozwijać się tenisowo staram sie podnosić coraz wyżej poprzeczkę i wyznaczać bardziej ambitne zadania.

Niestety oprócz chęci, zacięcia i motywacji potrzebny jest też zasobny portfel.

Od poczatku roku zaczęłam oprócz treningów grupowych, indywidualne zajęcia tenisowe oraz motoryczne, co wiąże się z dodatkowymi nakładami finansowymi. Dochodzą do tego obozy treningowe, konsultacje szkoleniowe oraz weekendy turniejowe w różnych zakątkach kraju, a w niedalekiej przyszłości również za granicą – generujące dla niektórych koszty, z którymi ciężko sobie poradzić.

Więc jeśli jesteś tenisistą/tką, pasjonatką/tem białego sportu, filantropem bądź osobą, której nie jest obojętny los dziewczyny, która chce rozwijać się sportowo, a na słowo TENIS pojawiają się Jej ciarki na całym ciele – to prośba o wsparcie jest właśnie skierowana do Ciebie ☺️

Każda kwota w zależności od zasobności mile widziana, bo nawet MAŁE KWOTY TWORZĄ DUŻE SUMY 🤩

W GRUPIE SIŁA 💪👌💪

Pamiętaj, że dobro wraca ❤️

Droga na szczyt jest długa i kręta, ale DOPÓKI WALCZYSZ – JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ 🏆🏅🏆

Marzenia są po to, by je spełniać i realizować ☺️

Jedną z moich sportowych idolek jest nasza najlepsza tenisistka – Iga Świątek 🫠

Ale nie chce być drugą Igą … Bo Iga jest jedyna i niepowtarzalna ( aczkolwiek puszczając wodze fantazji – wyobrażam sobie naszą wspólną grę deblowa na IO ) .

Marzę, by pisać swoją historię ☺️

By przy mojej wytężonej pracy, tak jak dotychczas dobrych ludziach napotkanych na swojej drodze oraz odrobinie szczęścia moja kortowa ksywa – DżejDi przynosiła chwałę Ojczyźnie i Miastu ❤️😍❤️

Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję ☺️ Zapewniam, że wszystkie zebrane środki przeznaczę na rozwój swojej kariery tenisowej .

I❤️TENIS” – czytamy.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 września 2023 o godz. 10:58:56


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: