Start Gniezno ukarany!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Start Gniezno został ukarany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego. Informacja w tej sprawie pojawiła się w mediach społecznościowych klubu.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Oto komunikat Startu:

Główna Komisja Sportu Żużlowego ukarała klub za serpentyny rzucane na tor w trakcie spotkań odbywających się przy Wrzesińskiej 25. Mimo apeli spikera proceder ten się niestety powtarzał, co nie umknęło uwadze przedstawicielom GKSŻ, a konsekwencją tego są nałożone na nasz klub dwie kary finansowe – za mecz z Rzeszowem oraz Tarnowem. Otrzymaliśmy także pisemne upomnienie za wulgarne okrzyki, które pojawiały się na trybunach podczas meczu z Grupa Azoty Unia Tarnów.

Każda taka sankcja jest dla nas dotkliwa i obciąża budżet – zwracamy się raz jeszcze z ogromną prośbą do wszystkich sympatyków klubu, o respektowanie przepisów o imprezach masowych oraz regulaminów obowiązujących w rozgrywkach ligowych. Kolejne takie sytuacje skutkować będą niestety jeszcze dotkliwszymi konsekwencjami ze strony władz ligi.

Promujmy i prowadźmy kulturalny doping – niech stadion przy W25 będzie miejscem wyjątkowym – z kibicami, którzy całymi rodzinami wybierają się na obiekt, by zagrzewać swoich ulubieńców w walce o ligowe punkty!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 16 czerwca 2023 o godz. 11:42:26


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: