Postawa Ernesta Kozy kluczowa? Oto nasze przeczucia

Ostatnia aktualizacja: 3 czerwca 2023
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę dojdzie do meczu Start Gniezno – Unia Tarnów. Dzielimy się swoimi przewidywaniami przed tym spotkaniem przy Wrzesińskiej 25.

Uważamy, że kluczowa w kontekście wyniku tego spotkania może być postawa Ernesta Kozy. Oczywiście teoretycznie może on wyskoczyć jak królik z kapelusza, ale – zważając na jego ubiegłoroczne wyniki przy W25 – uważamy, że nie będzie wielkim wsparciem dla Unii Tarnów. To może być jedno z najsłabszych ogniw drużyny przyjezdnej.

Jednocześnie uważamy, że Start wcale nie będzie miał łatwo o wygraną. Zespół gospodarzy mocno postraszyć mogą choćby Matic Ivacic oraz Rene Bach. Na pewno nie należy skreślać drużyny przyjezdnej. Klasyk mawiał, że w tej lidze nie ma słabych drużyn i niewątpliwie coś w tym jest.

Liderem Startu po raz kolejny powinien być Sam Masters. Czas na to, by po perturbacjach zdrowotnych znów na wysokim poziomie pojechał Tim Soerensen.

Jeżeli chodzi o Start, to tutaj kluczowa może być postawa Zbigniewa Sucheckiego, który przeciwko Kolejarzowi Rawicz pojechał fantastycznie, ale w starciu ze Stalą Rzeszów wypadł bardzo mizernie.

NASZ TYP: 51:39 dla Startu Gniezno

Ostatnia aktualizacja artykułu: 3 czerwca 2023 o godz. 09:54:29


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: