Pickeringowi nie zależy?! Reakcja na słowa Fajfera

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Josh Pickering w rozmowie z WP SportoweFakty odniósł się do telewizyjnego wywiadu Tomasza Fajfera. Menedżer Startu zasugerował, że Australijczykowi nie zależy na jeździe w czerwono-czarnych barwach.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

O absencje zawodnika w Canal+ Sport 5 pytany był Tomasz Fajfer, menedżer czerwono-czarnych. – Sądzę, że to pytanie powinno być skierowane do prezesa – mówił.

– Ja sądzę, że szybko go nie zobaczymy (…). Takie mam odczucie, że gościowi zbytnio nie zależy na jeździe w Gnieźnie – dodawał.

Czy Pickeringowi rzeczywiście nie zależy na jeździe w Starcie Gniezno?

Chciałbym rywalizować na motocyklu, szczególnie dla Startu Gniezno – powiedział portalowi WP SportoweFakty Josh Pickering. – Niestety, nadal jestem kontuzjowany po urazie barku, którego doznałem w kwietniu – dodał zawodnik.

Australijczyk spostrzegł jednocześnie, że ze względu na perturbacje zdrowotne opuścił już ponad 20 meczów w Polsce, Danii i Wielkiej Brytanii. – Bardzo mnie to rozczarowuje – podkreślił.

Mam nadzieję, że dzięki pomocy, którą otrzymuje od Eliasza Zientary we Wrocławiu, jak najszybciej wyzdrowieję. W nadchodzącym tygodniu przejdę kolejne badania, aby zobaczyć, jakie inne dolegliwości powodują moje problemy i nie pozwalają mi robić tego, czym chciałbym się zajmować – podsumował Josh Pickering.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 3 czerwca 2023 o godz. 19:00:28


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: