Wielki talent chce jechać na mistrzostwa świata. Każdy może dołożyć cegiełkę

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Utalentowany i bardzo perspektywiczny zawodnik Orła Gniezno Mikołaj Menz uruchomił internetową zbiórkę, by zebrać środki potrzebne na wyjazd do dalekiej Australii. Chce tam powalczyć w ramach mistrzostw świata.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Wyjazd na mistrzostwa świata jest jednym z tegorocznych celów młodego zawodnika Orła Gniezno. By ten plan został zrealizowany, konieczne jest zgromadzenie odpowiedniego budżetów. Niestety, chodzi o spore środki.

Mikołaj wierzy, że wsparcie okażą mu kibice. W związku z tym uruchomiona została internetowa zrzutka. Środki można wpłacać >>> TUTAJ <<<.

Na razie (stan na 29 maja, godz. 6:55) zawodnik uzbierał w ten sposób nieco ponad 2 tys. zł.

Moim celem jak dla każdego sportowca jest osiąganie sukcesów również w zawodach rangi międzynarodowej oraz reprezentowanie mojego kraju. W roku 2021 zostałem pozbawiony szansy na start w Mistrzostwach Świata do lat 18, które zostały odwołane z powodu pandemii. W ramach rekompensaty za tamte wydarzenia w tym roku zostaną zorganizowane zawody do lat 21 których normalnie nie ma w kalendarzu mistrzostw. Jest to więc moja ostatnia szansa na to żeby w kategoriach juniorskich zdobyć jakikolwiek medal Mistrzostw Świata. Niestety zmagania w mistrzostwach będą odbywały się w dalekiej Australii. Organizacja takiego wyjazdu oraz koszty podróży i przewozu sprzętu potrzebnego do rywalizacji w mistrzostwach są bardzo duże. Pomimo mojej ciężkiej pracy, pomocy przyjaciół, zaangażowania władz klubu czy miasta Gniezno nadal nie udało mi się zgromadzić odpowiednich środków do tego żeby ze spokojem móc przygotowywać się do listopadowych zmagań. Czas ucieka co raz szybciej. Potrzebuje tylko odrobiny dobrej woli od osób które są w stanie uwierzyć w mój sukces i pomóc mi w realizacji celów. Nie uda mi się tego osiągnąć bez waszej pomocy ale wiem że świat jest pełen dobrych ludzi! Obiecuję że dam z siebie wszystko! – zapewnia Mikołaj Menz.

Zachęcamy do wsparcia!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 29 maja 2023 o godz. 07:32:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: