Start Gniezno zamraża wypłaty dla zawodników!

Ostatnia aktualizacja: 22 maja 2023
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Start Gniezno wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował o… zamrożeniu wypłat dla zawodników!

Treść komunikatu poniżej:

„Wyniki osiągane przez żużlowców Startu w sezonie 2023 pozostawiają jak na razie dużo do życzenia. Zespół w trzech meczach wyjazdowych wywalczył zaledwie jeden punkt (remis w Pile), co jest zdecydowanie zbyt mało biorąc pod uwagę cel postawiony przed drużyną zimą. Najskuteczniejszy zawodnik Startu – Sam Masters – legitymuje się średnią 1.952 i zajmuje 14 miejsce w zestawieniu 2. Ligi Żużlowej.

W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję o zamrożeniu wypłat dla żużlowców reprezentujących barwy klubu w trwającym sezonie do czasu poprawy wyników drużyny, której celem niezmiennie jest awans do fazy play-off oraz walka o powrót na zaplecze PGE Ekstraligi.

Rozumiemy rozgoryczenie wśród kibiców oraz sponsorów naszego klubu. Przed nami spotkanie Start Gniezno – Texom Stal Rzeszów – w sobotę o 14:00 zmierzymy się z jednym z faworytów ligi. Wierzymy, że po dobrym występie przed własną publicznością w wygranym zdecydowanie spotkaniu z Kolejarzem Rawicz również i ten pojedynek cieszyć będzie się dużym zainteresowaniem ze strony fanów, a zawodnicy za doping odwdzięczą się dobrymi rezultatami na torze”.

—-

Zamrożenie wypłat to niewątpliwie bardzo mocny ruch zarządu Startu Gniezno. Czas pokaże, czy to posunięcie okaże się strzałem w dziesiątkę i zmobilizuje zawodników do osiągania lepszych wyników.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 maja 2023 o godz. 19:27:27


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: