Pickering wróci lada moment?! Prezes Startu przekazał nowe wieści

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Josh Pickering pauzuje po tym, jak nabawił się kontuzji w lidze angielskiej. Podczas rozmowy “Prawda Żużla” na kanale “Zakręceni w lewo” nowe informacje na temat Australijczyka przekazał prezes Startu Gniezno Paweł Siwiński. Działacz ujawnił, kiedy Australijczyk może zadebiutować w czerwono-czarnych barwach.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Josh Pickering może mówić o sporym pechu. Po tym, jak nabawił się problemów zdrowotnych, musiał udać się na przymusowy urlop od żużla. Kiedy nastąpi jego powrót?

– Myślę, że sam Pickering jeszcze nie wie, jak długo to potrwa. To jest taka trochę upierdliwa kontuzja barku. Nie ma nic połamanego, ale ma problemy z samą ruchomością barku. On już rwie się do jazdy. Na pewno w tym tygodniu przyjedzie do Gniezna i będzie trenował w Gnieźnie – przekazał Paweł Siwiński.

Prezes gnieźnieńskiego klubu ujawnił, że Josh Pickering w składzie Startu może pojawić się już w trakcie najbliższego meczu w Opolu. Został on przewidziany na 21 maja.

Plany są takie, żeby na mecz w Opolu pojechał, jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań medycznych. I on chce i my bardzo chcemy, by w Opolu wystartował

podsumował sternik Startu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 maja 2023 o godz. 08:16:15


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: