Mieszko Gniezno ma nowego trenera!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mieszko Gniezno wzbogacił się o nowego szkoleniowca z licencją UEFA B. Wszystko za sprawą tego, że “papiery” wyrobił zawodnik biało-niebieskich Dawid Radomski. Przedstawiciel Mieszka pochwalił się sukcesem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Okazuje się, że Dawid Radomski stał się posiadaczem licencji UEFA B. To niewątpliwie spory sukces, którego serdecznie gratulujemy!

Jeszcze przed egzaminem ustnym popularny “Rado” poprowadził trening Mieszka.

“Dawid Radomski brał dzisiaj udział w treningu w nietypowej dla niego roli, jako trener pierwszego zespołu. Nasz zawodnik zdał dzisiaj test praktyczny, pomyślnie przeprowadzając trening naszego zespołu, pod okiem trenerów edukatorów: Marcina Drajera i Jakuba Wojtkowiaka z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej” – pisał klub w czwartek.

Warto wspomnieć, że Radomski już wcześniej posiadał licencję UEFA C, na co uwagę zwrócili przedstawiciele Akademii Mieszka.

“Dawid był już trenerem, posiadał licencję UEFA C, więc zdany egzamin oznacza podniesienie kwalifikacji” – spostrzegli.

Kto wie, może kiedyś będzie nie tylko zawodnikiem, ale i np. asystentem trenera Mieszka? A może w przyszłości przejmie pałeczkę od głównego szkoleniowca? Czas pokaże!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 maja 2023 o godz. 08:40:42


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: