Kibice Startu nie mogą spać spokojnie. Punkt po trzech meczach?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Rozmawiając z kilkoma kibicami Startu Gniezno, odczułem, że są mocno zaniepokojeni początkiem sezonu w wykonaniu czerwono-czarnych. Brak Josha Pickeringa jest odczuwalny, a fakt, że Australijczyk nie pojedzie również przeciwko Kolejarzowi Rawicz, sprawia, że Start nie może być spokojny o wynik.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Początek sezonu zawodnicy Startu Gniezno mają mizerny. Najpierw przegrali na Łotwie, a następnie tylko zremisowali w Pile. A na horyzoncie starcie z Kolejarzem Rawicz, które również nie będzie łatwe dla czerwono-czarnych.

Zaraz może się okazać, że po trzech spotkaniach będziemy mieli tylko punkt. Kolejarz jest dość wymagającym przeciwnikiem, mają niezłych Polaków, mogą w Gnieźnie namieszać – powiedział mi jeden z kibiców.

Najbardziej niepokoi forma Polaków z tzw. drugiej linii. Kacper Gomólski wykonuje dobrą robotę, jednak tego samego nie można napisać o Zbigniewie Sucheckim i Hubercie Łęgowiku.

Łęgowik na razie przypomina mi Kozę. Też były zapowiedzi, że może być solidnym punktem zespołu, a tymczasem on jedzie “piach”. Suchecki również nie pokazał niczego wielkiego. Nadzieja w tym, że w Gnieźnie potrafi jeździć i może akurat tor mu podpasuje – dodał inny z fanów Startu.

Fakty są takie, że punkty Sucheckiego lub/i Łęgowika w starciu z Kolejarzem mogą okazać się na wagę złota. Przynajmniej jeden z nich powinien pojechać solidnie, by czerwono-czarni mogli myśleć o zwycięstwie.

My uważamy, że derby Wielkopolski będą bardzo zaciętym widowiskiem. Jednocześnie przewidujemy, że czarny scenariusz dla Startu nie zostanie zmaterializowany i czerwono-czarni będą cieszyć się z pierwszego w tym sezonie zwycięstwa.

NASZ TYP: 49:41 dla Startu Gniezno

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 maja 2023 o godz. 11:14:43


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: