GKM nie żałuje decyzji ws. Krakowiaka. „Zawalił nam dwa mecze”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Norbert Krakowiak solidnie prezentuje się po przenosinach do ebebe PSŻ Poznań. Tymczasem niektórzy kibice twierdzą, że wobec problemów Nickiego Pedersena i Gleba Czugunowa, ZOOleszcz GKM Grudziądz popełnił błąd, oddając witkowianina. Co na to prezes GKM-u?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Norbert Krakowiak przeniósł się do Poznania i dorzuca cenne punkty. Teraz do jego transferu odniósł się prezes GKM-u Marcin Murawski.

Decyzję o wypożyczeniu Norberta Krakowiaka podjąłem ja po konsultacji z trenerem Januszem Ślączka. Która drużyna ma rezerwowego na pozycji U24? Od razu powiem, że Gleb nie ma gwarancji startów. Musieliśmy postawić na sztywny skład. Krakowiak zawalił nam dwa mecze: w Gorzowie oraz u siebie w ważnym spotkaniu z Unią Leszno razem z Maxem Fricke’em. Po tym meczu zapadła decyzja. Norbert startuje w I lidze i zdobywa punkty, jednak nie zapominajmy, że między ligami jest duża różnica. Pokazał to w zeszłym roku klub z Ostrowa. Absolutnie nie zgadzam się z tezą, że strzeliliśmy sobie w stopę. W meczach, w których Norbert zdobywał 2 punkty, Gleb zdobywał 8

powiedział w Magazynie PGE Ekstraligi w Canal+.

Murawski jednocześnie podkreślił, że z dwoma zawodnikami jest spory problem.

– Plan był taki, żebyśmy po dwóch meczach wypożyczyli dwóch zawodników. Chcieliśmy zostawić pięciu najlepszych seniorów. Niestety pojawiły się problemy z Nickim i od dwóch spotkań z Glebem. Nie jest dobrze. Mamy problem z tymi zawodnikami. Skupiamy się na tych dwóch pozycjach w składzie, bo pozostała trójka doszła już do ładu ze swoją formą. Musimy zweryfikować wcześniejsze założenia. W tym tygodniu spotkamy się ze sztabem szkoleniowym i nakreślimy nowy plan działania na najbliższe tygodnie – podsumował.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 maja 2023 o godz. 08:53:08


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: