To nie ma prawa się wydarzyć. Start Gniezno tym razem da radę?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dzielimy się swoimi typami przed meczem Enea Polonia Piła – Start Gniezno. Co wydarzy się w trakcie niedzielnej konfrontacji w ramach derbów Wielkopolski?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

ADRIAN CYFER LIDEREM. Uważamy, że transfer z pierwszej ligi opłaci się Polonii Piła, a w meczu ze Startem Gniezno Adrian Cyfer będzie liderem swojego zespołu. Niewątpliwie ma on już całkiem spore doświadczenie, co teraz powinien wykorzystać.

KACPER GOMÓLSKI ZNÓW POCIĄGNIE WYNIK. Kacper Gomólski solidnie wypadł w starciu z Lokomotivem Daugavpils. Przeczuwamy, że tym razem również będzie mocnym ogniwem czerwono-czarnych i pokusi się o wykręcenie pokaźnej zdobyczy punktowej.

NAJWIĘKSZA NIEWIADOMA. O ile o Sama Mastersa czy Tima Soerensena jesteśmy w miarę spokojni, o tyle trudno stwierdzić, na co stać Zbigniewa Sucheckiego i Huberta Łęgowika. Od ich postawy będzie zależeć bardzo dużo.

NASZ TYP. 51:39 dla Startu Gniezno. Wbrew pozorom uważamy, że to nie będzie totalny spacerek dla czerwono-czarnych. Gospodarze powinni się postawić, ale kolejna porażka ekipy z pierwszej stolicy Polski nie ma prawa się wydarzyć.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 maja 2023 o godz. 07:15:38


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: