Mateusz Jabłoński na zdjęciu z majówki. Internauci momentalnie to wyłapali

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ostatnio znany dziennikarz Wojciech Koerber informował na Twitterze, że Mateusz Jabłoński doznał poważnej kontuzji. Tę wiadomość krótko później zdementował ojciec młodego zawodnika Mirosław Jabłoński. Teraz natomiast były żużlowiec pokazał zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Mirosław Jabłoński pokazał w sieci zdjęcie z rowerowej przejażdżki, w której uczestniczył między innymi Mateusz Jabłoński. Internauci momentalnie to wyłapali.

“Co z Ciebie za ojciec, żeby pozwalać dziecku ze złamanym kręgosłupem na rowerze jeździć” – napisał ironicznie jeden z nich.

“Młody widzę w pełni sił” – spostrzegł inny.

Bardzo niepokojące informacje na temat Mateusza Jabłońskiego Wojciech Koerber opublikował 30 kwietnia. “Mateusz Jabłoński, syn eksperta Canal+, złamał kręgosłup na treningu w Gnieźnie. Ten sam, za którego modliło się całe środowisko po urazie głowy. Chodzi o kompresyjne złamanie kręgów piersiowych” – pisał dziennikarz na Twitterze.

Potem te ustalenia dementował Mirosław Jabłoński.

Mateusz zanotował upadek w poniedziałek, tydzień temu na treningu. Było bardzo dużo strachu, zatkało go, jak wielu zawodników przytyka przy uderzeniu i nie może oddychać. Pojawiła się też krew, bo przyciął mocno usta i trochę rozwalił nos. Było dużo strachu, ale trafił na badania i skończyło się na strachupowiedział w Canal+ Sport 5.

“Doceniam magię telewizji, niemniej muszę potwierdzić, że doszło do kompresyjnego złamania kręgów piersiowych” – reagował później Koerber.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 maja 2023 o godz. 06:46:38


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: