Zła wiadomość. Kibice Startu muszą o tym pamiętać

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Przed żużlowcami Startu Gniezno bardzo intensywny weekend, w trakcie którego odjadą aż dwa spotkania. Kibice mogą się zatem przygotować na solidną dawkę emocji. Niestety, jest też zła wiadomość.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

6 maja (sobota) czeka nas hit II ligi. Przy Wrzesińskiej 25 dojdzie do starcia Startu Gniezno z Texom Stalą Rzeszów. Początek spotkania został przewidziany na godzinę 14:00.

Przewidziana została bezpośrednia transmisja z tego pojedynku. Gnieźnieńsko-rzeszowskie starcie obejrzysz w Canal+ Sport 5. Mecz będzie można śledzić również w internecie – na Canal+ online.

Dzień później – 7 maja (niedziela) – czerwono-czarni odjadą zaległy mecz pierwszej kolejki 2. Ligi Żużlowej z Enea Polonią Piła. To spotkanie rozpocznie się o 15:00.

I tutaj dochodzimy do złej wiadomości. Derby Wielkopolski w Pile nie będą transmitowane! Wobec tego ci, którzy chcieliby obejrzeć to spotkanie, muszą wybrać się do Piły, by zasiąść na trybunach.

Alternatywnym rozwiązaniem jest oczywiście śledzenie wyników “na żywo”. Będzie można je monitorować między innymi na WP SportoweFakty i speedwaynews.pl.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 3 maja 2023 o godz. 10:58:10


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: