“Kolce” przy Parkowej utrapieniem piłkarzy. Mają już tego dość

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Choć wyglądają niepozornie, mogą narobić sporych szkód. Wykończenia płotu okalającego orlik przy Parkowej są niemałym utrapieniem dla grających tam miłośników piłki nożnej. Okazuje się, że właśnie przez te “kolce” tracą piłki!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Kolce” – jak mówi nam jeden z miłośników gry w piłkę nożną – “są zmorą ludzi, którzy korzystają z orlika przy Parkowej”. Nasz czytelnik wyjaśnia, że kontaktował się w tej sprawie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, jednak nie otrzymał żadnej odpowiedzi.

W korespondencji podkreśla, że “kolce” regularnie przebijają piłki.

Sam w ciągu ostatnich 3 dni straciłem 3 piłki (co niestety odczułem w portfelu, ponieważ każda kosztowała około 760 złotych i niestety gwarancja nie obejmuje przebicia). Czy jest jakaś możliwość, żeby pozbyć się tych kolców? Lub jakieś zabezpieczenie ich? Moi znajomi również przez to stracili mnóstwo piłek i to nie jest przyjemne, kiedy wydaję się za piłkę około 700/800 złotych (piłka meczowa) i ta piłka po kilku dniach zostaje przebita, bo za bramką znajdują się ww. kolce na płocie

zaznacza.

Czy GOSiR podejmie temat i zaradzi w jakiś sposób temu problemowi? Zwrócimy się z oficjalnym zapytaniem prasowym w tej sprawie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 kwietnia 2023 o godz. 06:48:19


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: